Sayfa Seç

reklâm

Yeni Lider Aktaş Hatayspor Maçı İçin Kolları Sıvadı…

Yeni Lider Aktaş Hatayspor Maçı İçin Kolları Sıvadı…Puan 91%Puan 91%
reklâm

Yeni Lider Aktaş Hatayspor Maçı İçin Kolları Sıvadı…

Fenerbahçe’mizin Süper Lig yirmi üçüncü haftasında A. Hatayspor ile deplasmanda 2 Şubat Salı günü saat 16:00 da liderliğini sürdürmek için önemli bir mücadeleye çıkacak olan takımımızı Erol Bulut hocamızın önderliğindeki antrenmanlara başladı.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut yönetimindeki idman saat 11.30’da başladı. Dün oynanan Çaykur Rizespor maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışmasıyla tamamlarken; diğer oyuncularımız ise ısınma ve çabukluk çalışmasıyla başladıkları antrenmanı dar alanda yapılan pas çalışmasıyla devam ettirdi. İdman, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçlarla son buldu.

Takımımızın çalışma program akışı gereği, Fenerbahçemiz, Atakaş Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını 1 Şubat Pazartesi günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla tamamlayıp Hatay’a hareket edecek.

Bu arada, Ferdi Kadıoğlu takımla birlikte çalışmalara başladı. Gökhan Gönül, topla çalışmalara; Sinan Gümüş ve Sadık Çiftpınar ise sahada koşu çalışmalarına başladı. Marcel Tisserand’ın da tedavisine devam edildi.

Fenerbahçe’mize A. Hatayspor maçında başarılar diliyoruz.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

91%

CENTİLMEN ADAM PUANI
91%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This