Sayfa Seç

reklâm

Sihirli Eldivenden TRT Spor’a Açıklamalar;

Sihirli Eldivenden TRT Spor’a Açıklamalar;Puan 97%Puan 97%
reklâm

Sihirli Eldivenden TRT Spor’a Açıklamalar;

Kalecimiz Altay Bayındır, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Denizlispor’un sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan son derece rahatsız olduğunu vurgulayan genç ve tecrübeli file bekçimizin samimi açıklamaları dikkat çekiciydi.

Denizlispor karşılaşmasında kurtardığı penaltı ve devamından sergilediği muhteşem oyun ve kurtarışları ile adeta takımımıza 3 puanın hanemize yazdıran Altay Bayındır;

“Farklı sonuçta farklı rüzgarlar esecekti. Biz bunun bilincinde çıktık maça. Gökhan abi maçtan önce toplantı yaptı hatta konuştu. Üç puana penaltı kurtararak ve diğer kurtarışlarla katkıda bulunduğum için ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Fakat önemli olan bu performansın devamını getirebilmek.” dedi.

Kendisine yöneltilen, Fenerbahçe’nin maça motive olmasının Denizlispor’un maç öncesinde yaptığı paylaşımlarla ilgisinin olup olmadığının sorusuna verdiği cevap;

“Sosyal medyadaki paylaşımlar bizim işimiz değil. Fakat Denizlispor’un yaptığı paylaşım doğru değildi. Sonuçta ortalığı kızıştırmanın mantığı yok” dedi.

Centilmen adam ekibi olarak;

Altay Bayındır’ın saha içinde gösterdiği örnek sporculuğunun yanında saha dışında ki örnek yaşamı ve basına verdiği seviyeli demeçler, son derece beğendiğimizi belirtmek isteriz. Gerçekten Denizlispor’un maç öncesi yaptığı paylaşımlar tıpkı geçen hafta Beşiktaş’ın maç öncesi hakem için yaptığı açıklamalara benzer polemiklerin bir benzeri.

Bu da şunun ihtiyacı, eğer galip gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız, futbolcularınıza güvenemiyorsanız rakibiniz ile yapacağınız mücadelede psikolojik etkilerle veya maçı yönetecek olan hakemin psikolojisi ile oynamaya başlarsınız. Yani maç sizin için erken başlar. Oysa bunlar yerine bu emeği futbolunuzu geliştirmek adına yapsanız ne bileyim antrenmanlar yapsanız, fiziksel taktiksel çalışmalar gerçekleştirseniz daha doğru olmaz mı?

Hadi Denizlispor neyse de Beşiktaş büyük bir kulüp olarak yöneticilerine sesleniyoruz bırakın futbolu futbolcularınız mücadelelerini aslanlar gibi sahada vererek maç kazansınlar. Endişeye kapılıp bir daha hakemlerimizin psikolojisini etkilemek için saha dışında yöneticiler olarak eylemler ve söylemlerde bulunmayın. Süleyman Seba hayatta olsaydı bu davranışları sergileyen yöneticilere sportmenliğin ne demek olduğunu ve Beşiktaşlılığın ne anlama geldiğini anlatır ve hatta kanımca baya bir fırçalardı.

Bunları daha çok göreceğiz renktaşlarım. Biz birlik olalım yeter. Şampiyonluklar sahada kazanıldığında anlamlı ve güzeldir. Altay’ın TRT Spor’a yaptığı seviyeli açıklamalar için teşekkürlerimizi iletiyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

97%

CENTİLMEN ADAM PUANI
97%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This