Sayfa Seç

reklâm

Sihirli Eldivenden Açıklamalar;

Sihirli Eldivenden Açıklamalar;Puan 91%Puan 91%
reklâm

Sihirli Eldivenden Açıklamalar;

Kalecimiz Altay Bayındır, bugün Can Bartu tesislerindeki Trabzonspor maçı için yapılan hazırlık çalışmaları ve antrenman sonrasında basın ile bir araya gelerek yeni sezon ve yeni Fenerbahçe için açıklamalarda bulundu.

Yapılan çalışmaların takımdaki önemini vurgulayan tecrübeli kalecimiz Altay’ın açıklamaları şöyle;

“Saha içinde çalışmalarımız olduğu kadar saha dışında da çalışmak çok önemli. Ben de bu konuda saha içi ve saha dışında üzerime düşeni fazlasıyla yapmaya çalışıyorum. Saha içi ve saha dışı çalışmalarımızı elimizden geldiğince sürdüreceğiz. İnşallah çıkabileceğimiz en üst noktaya kadar kendimizi geliştireceğiz. Bunun için çalışacağız. Ben genelde kişisel gelişim kitapları okuyorum ama her türlü bilgiye de açığım. Sonuçta gazete kupürü olsun her türlü yazıyı okuyup iyi veya kötü bilgi edinmek önemli bir şey. Ben de bunun için okuyorum.”

İnşallah Sürdürebilir Başarıyı Elde Ederek Sezon Sonunda Hedefimize Ulaşırız.

“Geçen seneki takımımızda beklenmedik sakatlıklar oldu. Sivas maçında Sadık ağabey sakatlandı. Bu tür problemler yaşadık. Mevkîsinde oynamayan oyuncular stoper oynamak zorunda kaldı. Herkes elinden gelen mücadeleyi verdi. Fakat orta saha oyuncusu stoper oynarsa konsantre sorunu yaşayabilir. Biz de bu konuda sıkıntılar yaşadık. Bu sene iyi bir takımız. İnşallah sürdürülebilir başarıyı elde ederek sezon sonunda hedefimize ulaşırız. Takım özelinde geçen sene daha farklı bir oyuncu grubuyla beraberdik. Bu sene daha farklı bir oyuncu grubuyla beraberiz. Fakat bizim üzerimize düşen her zaman çalışmak. Her sene çalıştığın takdirde, eğer iyi de çalışırsan üzerine koyabilirsin. Ben de çalışıyorum. Çalışmaya da devam edeceğim. İnşallah bu başarılı süreci sürdürülebilir bir halde devam ettiririz. Bunun için çalışacağız.”

Hocalarımızın Söylediği Sözler Dahilinde Çalışıp Sahaya Odaklanıyorum.

“İş insanın kendisinde ve kafasında bitiyor. Eleştirilere her zaman açık bir insanım. Eleştiriler olacaktır. Çok fazla eleştirileri dikkate almadan, hocalarımızın söylediği sözler dahilinde çalışıp sahaya odaklanıyorum. Nasıl gelişebilirime odaklanmış bir durumdayım. Eleştiriler her zaman olacaktır. İyi geçen bir maçtan sonra da eleştiriler yapılacaktır. Önemli olan bunları çok fazla düşünmeden, kafayı da çok fazla takmadan devam etmektir. İnsan önce kendini bilmelidir.” 

Uğurcan ile Biraz Rekabet İçine Sokulmuş Durumdayız.

“Sosyal medyada ben de görüyorum. Uğurcan ile biraz rekabet içine sokulmuş vaziyetteyiz. Bunlar ülke futbolu için çok güzel şeyler. Geçen hafta bir Göztepe maçı oynadık. Bu hafta da Trabzon maçı oynayacağız. Her maç önemli. Bu maç da bizim için her hafta olduğu gibi en önemli maçlardan bir tanesi.”

Bir Takımın Başarısı İçin Öncelikli Olan Saha İçi ve Saha Dışındaki Takımdaşlık ve Arkadaşlıktır.

“Erol Hocamızın takımdaki arkadaşlık üzerinde etkisi çok. Birliktelik açısından. Hatta yarın da takımla birlikte bir yemek yiyeceğiz. Bunlar önemli şeyler. Bir takımın başarısı için öncelikli olan saha içi ve saha dışındaki takımdaşlık ve arkadaşlıktır. Herkesin birbiri için sahada kardeşlik açısından kardeşi için mücadele etmesi gerekir. Biz de şu anda bunu sağlamış vaziyetteyiz. İlerleyen haftalarda da bu artacaktır. Çünkü yeni gelen oyuncular oldu. Onlarla birlikte arkadaşlığımızı daha da arttırıp verimli bir şekilde sezona devam edeceğimizi düşünüyorum.”

Şu Anda Tek Hedefim Camiamızın Başarısı.

“Ben genelde kısa vadede plan yapan bir insanım. Şu anda Fenerbahçe’mizin oyuncusuyum. Şu anda tek hedefim camiamızın başarısıdır. Bunun için her gece kafamda kurduğum tek şey Fenerbahçe’mizin başarısı. Ben de bunun için mücadele ediyorum. İnşallah düşündüğümüz ve mücadele ettiğimiz şeyi sezon sonunda hep birlikte yaşarız.”

A Milli Takımı’na Gidersem Orada da Çıkıp Oynamak İçin Elimden Geleni Yaparım.

“Benim her zaman bulunduğum her kulüpte hedefim her zaman oynamaktır. Şu anda Ümit Milli Takımı’nda oynuyorum. Yarın davet gelir de A Milli Takımı’na gidersem orada da çıkıp oynamak için elimden geleni yaparım. Tek hedefim bu.”

Her Antrenman Sonunda da Penaltı Çalışıyorum.

“Ben antrenmanlardan sonra da penaltı çalışıyorum. Psikoloji çok önemli. Çünkü stresin yoğun olduğu bir an oluyor. Fakat orada rahat olduğun ve rakibine de bu rahatlığı hissettirebildiğin sürece o biraz daha topa temkinli gelmeye başlıyor. Bu da benim işimi kolaylaştırıyor. Göztepe maçında da bir penaltı vardı. Ona da dokundum ama olmadı. Köşeye iyi bir vuruştu. Çalışmaya ve mücadeleye devam edeceğim. İnşallah ilerleyen haftalarda da kurtarışlara devam ederim.”

O gerçekten sihirli eldivenlere sahip genç bir kaleci. Verdiği mücadelelerde takım arkadaşlığının önemini vurgulama olgunluğunu gösteren bir kaleci. Çevikliği ve penaltılardaki üstün performansı gerçekten dikkat çekici. Uzun yıllar takımızda mücadelesini en üst perdeden sürdürmesini ve sihirli parmaklarıyla bizi şampiyonluklara taşımasını yürekten diliyoruz.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

91%

CENTİLMEN ADAM PUANI
91%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This