Sayfa Seç

reklâm

Maçın Ardından Açıklamalar

Maçın Ardından AçıklamalarPuan 73%Puan 73%
reklâm

Maçın Ardından Açıklamalar

Fenerbahçe TV’ye maç ardından Teknik Direktör Erol Bulut, Futbolcularımız Ömer Faruk Beyaz ve Sadık Çiftpınar karşılaşma ve hazırlık dönemi hakkında açıklamalarda bulundu.

İlk antrenman maçı için Can Bartu Tesislerimizde konu olan TFF 1.Lig ekiplerinden İstanbuspor’u ağırlayan takımımız maçı 4-0 net skor üstünlüğü ile galip geldi.

Maçın ardından Teknik Direktörümüz Sayın Erol Bulut’un FBTV’ya açıklamalarda bulundu;

“Antrenmanlara iyi başladık. Futbolcularımız yüksek tempoda çalışıyor, bizim isteğimiz de bu. Bir haftalık sürede ilk maçımızda tam anlamıyla istenilen olmasa da her maç bizim için önemli çünkü her maçı kazanmak için çıkarız sahaya. İlk maçımızı kazanmak çok güzel oldu. Tabii çok eksiklerimiz var. Bunları önümüzdeki haftalarda daha iyi çalışıp daha iyi bir noktaya getirmemiz lazım. Ama ilk maç için olumlu olduğunu söyleyebilirim. Tempomuz iyi ve iyi bir başlangıç oldu. Futbolcularımız istekli ve arzulu çalışıyorlar. İlk haftaya baktığımızda şu an yetersiz ama tempomuzu arttıracağız. Lige yaklaştığımızda lig haftası daha farklı olacak. Tempomuz inşallah istediğimiz seviyede olacak. İyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Oynayacağımız hazırlık maçları var. Burada da tempomuzu artırmamız lazım. İnşallah istediğimiz doğrultuda her şey gider.”

Genç yetenek Ömer Faruk Beyaz, maç sonu FBTV’ye açıklamalarda bulundu;

 “Hazırlıklar iyi gidiyor. İlk antrenman maçımızı yaptık. Güzel geçti, 4-0’lık bir skor elde ettik. İlk maçlar her zaman önemlidir. Antrenmanlar yoğun geçiyor ve yoğun geçmesinin ardından bunu maçlara nasıl yansıtacağımız da önemli. Skor olarak da iyi bir sonuç aldık. Şu anki tempo ağır gelebilir ama kısa zamanda eksiklerimizi giderebiliriz. Üstüne koyarak ilerleyeceğiz. Erol Hocanın antrenman temposu, davranışları bana, gençlere, takıma iyi ve hepimizi mutlu ediyor. Bizim adımıza güzel geçiyor. İnşallah beraber güzel zamanlar geçirip maçlar kazanıp şampiyon olacağız.

Yaşadığı sakatlıktan ötürü sahalardan bir süre uzak kalan Sadık Çiftpınar’da ilk Erol Bulut hoca tarafından sahada görev alan isimlerdendi. Aynı şekilde İstanbulspor’a karşı elde edilen 4-0’lık skor sonrasında;

Sadık Çiftpınar’ın FBTV’ye verdiği açıklamada;

Zor bir süreçten sonra takımla beraber sahada olmak, antrenman yapmak, maça çıkmak benim adıma mutluluk vericiydi. Geçirdiğim o süreçte başta Başkanımız Ali Koç olmak üzere bütün takım arkadaşlarım, hocalarım, sizler, bütün personelimiz 8 buçuk ay boyunca sonuna kadar zor günlerimde hepsi yanımda oldu. Herkese sizin nezdinizde teşekkür etmek istiyorum. Şimdi yeni bir sezon ve yeni bir sayfa açıyoruz, bununla beraber yeni hedefler. İnşallah Erol Hocamızla beraber çok da iyi çalışıyoruz. Bugün de ilk hazırlık maçımızı İstanbulspor ile oynadık. Bizim için bu saatten sonra bütün maçlar kazanılması gereken final maçlarıdır. Sezona da o ciddiyetle başlıyoruz. Bugün de iki takım halinde iki farklı devre oynadık. Güzel bir galibiyet oldu. Benim açımdan da 8 buçuk ay sonra ilk kez müsabakada bulunma şansı buldum. Tabii eksiklerim var, biraz uzak kalmanın vermiş olduğu dezavantajı sahada hissettim ama çok da özlemişim. İnşallah çok çalışarak eksiklerimi kapatıp bu sene takımımıza çok daha faydalı olmak istiyorum.

Fenerbahçe Erol Bulut yönetiminde teknik kadrosunun hazırladığı hazırlık dönemi antrenmanlarına son sürat genç ve yetenekli futbolcularını harmanlayarak son sürat devam etmekte. Ağır tempo ile kondisyon ve fizik üstünlüğünü antrenman ve hazırlık maçlarıyla teknik ve taktik yeteneklerinin üst seviyeye çıkmasını hedeflendiği görünmekte.

Can Bartu tesislerinde TFF 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor ile gerçekleştirilen ilk antrenman maçının Fenerbahçe’nin 4-0 skorla geçmesi ayrıca artı moral olduğu da muhakkak.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

73%

CENTİLMEN ADAM PUANI
73%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This