Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Y. Denizlispor – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | Y. Denizlispor – FenerbahçePuan 87%Puan 87%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Y. Denizlispor – Fenerbahçe

Y. Denizlispor Fenerbahçe maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve galibiyet hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Gökhan Gönül;

“Kazandığımız için çok mutluyuz. Denizlispor’un 2-3 gün önce sosyal medyada ne kadar motive olduklarını gördük. Maça da o şekilde motive olarak başladılar. Biz de aynı şekilde aynı motiveyle karşılık verdik. Gol attığım için mutluyum ama takım kazandığı için çok daha sevinçliyim.”

“Ben hakemlere biraz güvenmek istiyorum. Neden? İkinci penaltı pozisyonunda bu kadar bariz şekilde penaltı deyip sonra Var’dan dönmesi bence çok ilginç. O kadar eminsen özellikle altıpasın içinde kalecinin olduğu bir pozisyonda bu kadar acele etmeyip Var’ı bekleyebilirdi. Nitekim ilk penaltıda da beklemişti. Bu kadar acele etmesine anlam veremiyorum. Geçmişte bu takım burada 16 dakikaları gördü. Bu sene de bize 8’leri 10’ları görmek nasipmiş. İnşallah üstüne koya koya devam edeceğiz.”

“Ben yıllardır aynı pozisyonda gol atıyorum. Orada önlem almaya çalışıyorlar ama tabii kolay olmuyor. Biz de birçok maçta önlem aldığımız birçok pozisyondan gol yiyebiliyoruz. İnşallah devam eder. Kendi adıma söyleyebileceğim şey bu. Biz kazandıkça kimin gol attığının çok fazla önemi yok. Önemli olan sezon sonunda bu takımın şampiyonluk kupasını kaldırması. Biz tüm gücümüzle, tüm varlığımızla mücadele edip sezon sonu istenilen, özlenilen şampiyonluğa inşallah ulaşacağız.”

Ferdi Kadıoğlu;

“Bugün kendim hakkımda konuşmak istemiyorum. Takımıma teşekkür etmek istiyorum. Çok savaştık, mücadele ettik. Altay’a teşekkür ediyorum. Çok iyi kurtarışlar yaptı. Birlikte savaştık ve pes etmedik. Çok mutluyuz. Geçen haftayı telafi etmek istiyorduk. Kim olduğumuzu göstermek istiyorduk. Bunun için çok mutluyuz”

Erol Bulut;

Tüm futbolcularımız her şeyini sahaya koydu. İyi bir performans gösterdik. 40 dakika 10 kişi oynadık. Hakemimiz sağ olsun 8 dakika maç uzadı ben aslında 16 dakika bekliyordum. O başkalarına nasip oldu. Bize 8 dakika nasip oldu. Her şeye rağmen karşımızda kim olursa olsun galip gelerek, 10 kişiyle de bu takımın neler başarabileceğini gösterdik. Galip geldik.“

“Deplasmanda  daha çok galibiyet alıyoruz, daha rahat oynuyoruz gibi gözüküyor.  Aslında kendi evimizdeki maçları daha rahat oynamamız gerekiyor. Orada rakipler daha fazla mı kapanıyor, ondan olabilir. Sadece kontra ataktan pozisyon bulmaya çalışıyorlar. Onu da bu maçı çözdüğümüz gibi önümüzdeki maçları da iyi çalışarak, aynı şekilde çözmeye çalışacağız.”

“Serdar’a önümüzde direkt verilen bir sarı kart var. Sonra, sarı, kırmızı aldı. Kafasından seken bir top galiba eline vurdu. Öyle bir pozisyon oldu. İlk başta verdiği sarı kart, sonra verdiği sarı, kırmızı… Neden verdi? Onu hakemimize sormamız lazım.  Hakemle ilgili bir şey söylemeyeceğim. Sadece hakemlere yine biz destek olmaya… Pardon, genç hakemlerimize destek olmaya çalışacağız ve destekleyeceğiz. Sonrasına bakacağız.“ dedi.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

87%

CENTİLMEN ADAM PUANI
87%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This