Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Trabzonspor – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | Trabzonspor – FenerbahçePuan 91%Puan 91%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Trabzonspor – Fenerbahçe

Trabzonspor Fenerbahçe maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve galibiyet hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Dimitrios Pelkas;

“Bizim açımızdan zor bir maçtı ama iyi oynadığımızı düşünüyorum takım olarak. Özellikle ilk yarı iyi bir performans ortaya koyduk, İkinci yarının da ilk 20 dakikasında göstermiş olduğumuz bir performans vardı. Maçı hak ettiğimizi düşünüyorum. Gol attığım için, takıma yardım ettiğim için çok mutluyum. Bu şekilde devam etmek istiyoruz. Eğer mutlu olmak istiyorsak bu performansı devam ettirip perşembe günü de yine galibiyetle yolumuza devam etmeliyiz.”

Şampiyonluk Yarışı İçin;

“Öncelikle çok fazla geleceği düşünmememiz gerekiyor. Bizim daha çok hedefe giden yolu, tabii ki bir hedefimiz var ama buna maç maç bakmamız gerekiyor. Daha çok çalışmalıyız. Geliştirmemiz gereken noktalara da odaklanmamız gerekiyor. Kendi açımdan takım için en iyisini sergilemeye çalışıyorum bu noktada. Takım arkadaşlarımı da tebrik ediyorum. Çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Kendimizi daha çok geliştirmeliyiz.” 

Jose Sosa;

“Tabii ki benim için gerçekten özel bir maçtı çünkü burada çok güzel zamanlarım geçti ama artık Fenerbahçe formasının altında büyük sorumluluk alarak mücadeleme devam ediyorum. Bu maç özelinde çalıştık, bunun için de her şeyimizi verdik. Başlangıçta topa çok iyi hakim olduk ve kontrol bizdeydi. Sonra iş biraz karışık hale geldi ama en sonunda buradan galim bir şekilde çıktık. Bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Ben Türkiye’de çok fazla zaman geçirdim ve şampiyonluk son ana kadar hiçbir şekilde belli olmuyor. Son ana kadar yarışmanız ve kendinizi en iyiye çekmeniz lazım. Fenerbahçe camiası altında çok büyük bir sorumluluk var. Bu sorumluluğu taşımak için kendi en iyi mücadelemizi verip saha içinde ve dışında kendimizi en iyi şekilde gösterip şampiyonluğa ulaşmamız gerekiyor.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

91%

CENTİLMEN ADAM PUANI
91%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This