Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Karagümrük – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | Karagümrük – FenerbahçePuan 89%Puan 89%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Karagümrük – Fenerbahçe

F.Karagümrük Fenerbahçe maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve galibiyet hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Nazım Sangare;

“Çok kritik bir galibiyet. İyi savaştık, iyi mücadele ettik. Bence daha iyi olabilirdik, özellikle ikinci yarıda. Sonradan bayağı iyi baskı yaptılar. Pas yapamadık, çok pas hataları yaptık. Daha iyi olacak. Üstüne koya koya devam edeceğiz. Onlar da kazanmak istediler. Tabii ki baskı yapıyorlar. Bizim de o zaman biraz daha sakin olmamız gerekiyor. Bazen çok heyecan yapıyoruz. Bazen gereksiz hatalar yapıyoruz. Orada daha konsantre olmamız gerekiyor. Bunu daha iyi yapıp yolumuza devam edeceğiz.”

Enner Valencia;

“Öncelikle 3 puanı aldığımız için gerçekten çok mutluyuz. İlk yarı çok iyi bir oyun sergilediğimize inanıyorum. İkinci yarı biraz daha kapandık ama sonuçta presimize, baskımıza devam ettik. 3 puanı almayı bildik. Tabii ki bugün en önemli olan şey buradan galibiyetle çıkmak.

Tabii ki takıma katkıda bulunmak çok güzel bir duygu. Bunu golle süslediğinizde çok daha mutlu oluyorsunuz. Buna devam etmek için elimizden geldiğince çabalayacağız ve mücadelemize devam edeceğiz. Bunun için de sezon sonuna kadar aynı istikrarla devam etmemiz gerekiyor.”

Mame Thiam;

 “Gayet mutluyum, 3 puan elde ettik bugün. Fakat Galatasaray maçında oynayamamış olduğumdan dolayı mutlu değildim açıkçası. Takım olarak herkesin hazır olması gerekiyor çünkü şampiyonluğa oynuyoruz. Gol attığım için kendi açımdan mutluyum ama daha da önemlisi takım olarak 3 puanı almamızdı.”

Mesut’un Kalitesi Tartışılmaz…

“Bugün kendisinin kalitesini, performansını saha içinde gördük. Zaten Mesut Özil’in kalitesi tartışılamaz. Bugün de saha içinde yaptıklarıyla bunu görmüş olduk. Bize tekniğiyle, kalitesiyle çok şey katacağını düşünüyorum. Mesut Özil, şampiyonluk yolunda bize yardım edecek.”

Rakibe Burada Olduğumuzu Göstermiş Olduk…

“Mağlup olduğumuz iki maçtan sonra bugün galip gelmemiz önemliydi. Serbest vuruştan attığımız bir goldü. İlk yarı bu golün gelmesi çok daha önemliydi. Rakibe burada olduğumuzu göstermiş olduk bu golle. Elhamdülillah ben de bugün golü attım. Kazanmış olmak en önemlisiydi.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

89%

CENTİLMEN ADAM PUANI
89%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This