Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | İ.H. Konyaspor – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | İ.H. Konyaspor – FenerbahçePuan 90%Puan 90%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | İ.H. Konyaspor – Fenerbahçe

Fenerbahçe İ.H. Konyaspor maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve mücadele hakkındaki düşüncelerini yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Maç sonunda yayıncı kuruluşun futbolcularımıza açıklamaları için mikrofon uzatıldı. Futbolcularımızın düşünceleri şöyle oldu;

Mert Hakan Yandaş;

“Maçtan önce de andık. Çok üzgünüz. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, ailelerine başsağlığı diliyoruz. Biliyoruz ki onların acılarına çare, çözüm olamayız ama biz de onların birer evladıyız. Her zaman yanlarındayız. Ne olursa olsun onlarla birlikteyiz.”

“Ayrıca sizlerin ve annemin başta olmak üzere tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım. ‘Kadına şiddete hayır!’ diyorum.”

“Gayet iyi bir ilk yarı vardı. Takım olarak çok iştahlıydık. Dün rakibimizin kaybettiği puanla yukarıya ‘Buradayız’ deme fırsatımız doğdu. Oyun olarak inanılmaz bir oyun gösterdik ilk yarı. Takım olarak çok iştahlıydık ve skoru yakaladık. İkinci yarı skorun verdiği rahatlıkla biraz geri yaslanma oldu. Onu aramızda konuşup hallederiz Allah’ın izniyle. Fenerbahçe’ye yakışan futbolu ilk yarıda oynadığımızı düşünüyorum. Trabzon’da başlayan iyi futbol devam ediyor. İnşallah son 12 hafta da böyle devam eder ve kupaya ulaşırız.”

Bright Osayi Samuel;

“Kişisel olarak gol attığım için bugün çok mutlu hissediyorum. İlk golümdü. Çıktığım her maçta çok ciddi bir şekilde oynamaya çalışıyorum. Oynadığım durumda da daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyorum, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Attığım bu gol bana güven kattı. Daha fazlasını da yapabileceğimi düşünüyorum. Oynadıkça daha iyisini, nasıl bir oyuncu olduğumu göstermek istiyorum. Takım olarak da iyi bir performans gösterdik. Özellikle 2 golü bulduktan sonra takım olarak maçı ne kadar istediğimizi de göstermiş olduk. Ama ikinci golden sonra biraz geri çekildik. Rakip de bu anlamda bize baskı kurdu. Daha iyisini yapıp bir sonraki maçta daha iyi bir performansla iyi bir şekilde devam etmek istiyoruz.”

Luiz Gustavo;

“Bugünün en önemli şeyi takımın iyi oynamış olmasıydı. Maça çok iyi başladık, takım olarak çok konsantre bir şekilde oynadık ve 3 puanı aldık. Önemli olan zaten buydu.”

“Takım doktorumuzun, sağlık ekibimizin, kondisyonerlerimizin ve fizyoterapistlerimizin emeğiyle mümkün olan en kısa sürede sahalara döndüm. Umarım en kısa sürede takıma tekrar katkı verebileceğim.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

90%

CENTİLMEN ADAM PUANI
90%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This