Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Gençlerbirliği – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | Gençlerbirliği – FenerbahçePuan 86%Puan 86%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Gençlerbirliği – Fenerbahçe

Gençlerbirliği Fenerbahçe maçının ardından karşılaşma ve galibiyet hakkındaki düşüncelerini futbolcularımız ve Erol Bulut hocamızın yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerini sundular.

Maç sonunda yayıncı kuruluşun futbolcularımıza açıklamaları için mikrofon uzatıldı. Futbolcularımızın düşünceleri şöyle oldu;

Mert Hakan Yandaş;

“Maç çok şükür iyi geçti, benim açımdan da. Maçtan ziyade biraz farklı konulara değinmek istiyorum. Tabii ki maçla bağlantılı. Bugüne kadar 8 hafta geçti. Benden beklenenin neler olduğunun farkındayım. Talihsiz bir sakatlık oldu. Bir türlü ritmimi yakalayamadım. Futbolcu oynayamayınca da ritim yakalayamıyor tabii. Hep bugünü bekledim. Kalbimi, niyetimi hiç bozmadım. Hep takım arkadaşlarımın arkasında durdum. Biliyordum ki bir gün böyle bir şans gelecekti. Allah’a şükürler olsun çok güzel bir gol atmak nasip oldu bana da. Herkese teşekkür ediyorum takım içindeki. Maçtan önce 20-25 kişi öncelikle Sadık, Emre ağabey, gol atacağımı söyleyip yanıma geldiler. Ben de onlara dışarıdan da herkesin bu şekilde düşündüğünü söyledim. Çok şükür de nasip oldu. Çok mutluyum. Oynadıkça çok daha iyi olacak. Çok daha iyi günler izleteceğim. Zaman zaman oyundan düştüğüm bölümler oldu ama normaldir. Şu anda maç ritmimi yakalamaya çalışıyorum. İnşallah bunan sonra çok daha güçlü, çok daha isteyen, çok daha iyi bir Mert Hakan’ı Fenerbahçe taraftarına, camiasına izleteceğim.”

“Ben kariyerimde attığım bütün golleri rahmetli babama armağan ediyorum. Bunu da Sadık’la sevindikten sonra kolumdaki dövmemi öperek yine ona armağan ettim. Beni izlemesini her zaman söylediğim gibi çok isterdim ama bir yerlerden tabii ki izliyor. Onu gururlandırmaya devam edeceğim, onun için çalışmaya devam edeceğim ve inşallah oğluyla hep gurur duyacak.”

Diego Perotti;

“Gol atmak herkes için mutluluk verici. Benim attığım gol de şu açıdan iyiydi; maç beraberliğe dönmüştü. Belki attığım takımın ikinci golü, biraz daha oyuna hakimiyet koymamızı sağladı. Yediğimiz golden sonra aslında o kadar da iyi bir oyun sergilemedik. Umarım Fenerbahçe’de bulunduğum süre zarfında maç performansımı daha fazla arttırıp en iyi şekilde takıma yardımcı olacağım”

“Her oyuncu için gol atmak, attırmak büyük bir zevktir. Ben bugün 2 gol attım, çok mutluyum. Gollerimden daha önemlisi de takımın buradan 3 puanla dönmesiydi çünkü maç beraberliğe dönmüştü. Bu maçı bu şekilde farklı skorla çevirdik. O yüzden takım arkadaşlarımı ve kendimi bu açıdan tebrik ederim.”

Maç sonunda yayıncı kuruluşa Teknik Direktörümüz Erol Bulut hocamızın açıklamaları şöyle oldu;

Erol Bulut;

 “Maçı kazanmak istiyorduk. Milli maçlardan sonra maçlar her zaman zor oluyor. Futbolcular maalesef tam performans olarak üst seviye olamıyorlar. Bugün de maça baktığımızda istediğimiz performansı sahada sergileyemedik. Ama iyi yaptığımız bir şey oldu; yakaladığımız pozisyonları iyi değerlendirdik. Böyle güzel bir galibiyet aldık. Yakaladıkları pozisyonları iyi değerlendirdikleri için futbolcularımı tebrik ediyorum. Ama rakibe de birkaç pozisyon verdik. Çok net olmasa da rakip özellikle ikinci yarı baskı kurdu. O anlamda kendimizi biraz daha geliştirmemiz lazım. Rakibe o kadar izin vermememiz lazım. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

“25 futbolcumuz var. Hepsinin hazır olması gerekiyor. Herkese şans gelir, onu en iyi şekilde değerlendirmesi gerekiyor. Bu hafta bu ilk 11 oynadı. Haftaya çok farklı ilk 11 çıkabilir. Herkesin iyi seviyede olması bizim için daha güzel bir olay. Herkesi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu şekilde devam edecek. Sezon sonuna kadar yeterince maç oynayacağız. Futbolcularımın en iyi şekilde hazır olmalarını umut ediyorum. Sakatlıklar olacak, kart cezalıları olacak. Nitekim bugün 7 futbolcumuz yanımızda yoktu ama diğer arkadaşlar, burada olanlar en iyi şekilde sahaya performanslarını yansıttılar. Güzel bir galibiyet aldık.”

Centilmen Adam

d

86%

CENTİLMEN ADAM PUANI
86%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This