Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Gaziantep F.K. – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | Gaziantep F.K. – FenerbahçePuan 69%Puan 69%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Gaziantep F.K. – Fenerbahçe

Gaziantep F.K. Fenerbahçe maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve oynanan futbol hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Dimitrios Pelkas;

“Aslında şu an konuşma zamanı değil. Kafamızı öne eğip daha fazla çalışma, daha fazla savaşma zamanı. Ben burada yeniyim ama buranın çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Daha fazla çalışmamız, birlikte kalmamız, birlik olmamız gerekiyor. Taraftarımıza mutluluk veremiyoruz bunun bilincindeyiz. Ben ve takım arkadaşlarım bunun için özür diliyoruz. Daha fazla çalışmamız, daha fazla savaşmamız gerektiğinin de sözünü vermeliyiz. Bu durumun içinden çıkmak için bir yol bulmalıyız çünkü takımın içinde bulunduğu durum gerçekten iyi değil. Bir çözüm bulmamız lazım.

“Benim için önemli olan oynamak. Oynadığım zaman her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya, takımıma yardım etmeye çalışıyorum. Tabii ki hocamız bilir nerede oynamam gerektiğini. Şunu da söylemek istiyorum; soyunma odasında gördüm ki ofsayt olarak değerlendirilen golümüz ofsayt değildi. Bunu saha içinde de fark etmiştim, reaksiyonumdan çok iyi görebilirsiniz. Soyunma odasında da gördüm görüntüleri ve kesinlikle ofsayt değildi. Aynı zamanda Mame’nin pozisyonu da penaltıydı. VAR sistemi varken bu hatalar nasıl yapılıyor anlamıyorum ama yolumuza devam etmemiz gerekiyor.”

Filip Novak;

“Yenildiğiniz maçlardan sonra konuşmak oldukça zordur. Tekrar özgüvenimizi kazanıp, iyi çalışıp, özgüvenimizi yerine getirmemiz gerekiyor. Attığımız gol, birçok kaçırdığımız pozisyon da var. İyi çalışıyoruz ama çalışmalarımızı saha içinde gösteremiyoruz. Bunu da sahada göstermek için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.”

Erol Bulut;

“Oyuna baktığımızda, 90 dakika üzerinden gittiğimizde oyunun kontrolü bizde ama şanssızlıklar da bizim üzerimizde nedense. Frikikten direğe vuran bir top, Luiz’in dizine vurup rakibin önüne düşen bir top var. İkinci pozisyon penaltı pozisyonu. İkinci yarı futbolcular elinden geleni yaptı, mücadelemizi sahaya koyduk. Pozisyonlarımız var. Bir de ben gerçekten sormak istiyorum: Bugüne kadar VAR’la ilgili, hakemle ilgili hiçbir şey konuşmadım. VAR’daki ofsayt çizgilerini kimin çektiğini ben merak ediyorum. Bu bir. İkincisi, dün oynanan Galatasaray maçı ile bugün oynanan Trabzonspor maçındaki penaltılara baktığımızda bugün bizim pozisyonumuzu nasıl değerlendirdiler onu sormak istiyorum.”

Maçın Kaderini Şansımız Belirledi;

“Maçın kaderini şanssızlığımız belirledi. Direkten dönen top Luiz’in dizine vurup rakibin önüne düşmesi, rakibin kazandığı penaltı. Biz pozisyonlarımızı ikinci yarı daha iyi değerlendirebilirdik ama onu geçelim en büyük şey verilmeyen penaltımız ve verilmeyen golümüz. Onun üzerinde durulması gerekiyor. Tekrar söylüyorum; dünkü maçı izlesinler, bugün verilen penaltılara baksınlar sonra bizim pozisyonumuzu bir değerlendirsinler, başka konuşmaya gerek yok.”

Fenerbahçe’nin Bugün Daha İyi Durumda Olması Gerekir;

“Bugün duruma baktığımızda Avrupa’da aleyhine en çok penaltı verilen takımız; 6 tane penaltı yapmışız. Orada da bir üzerinde durmamız lazım, çalışmamız, daha dikkatli olmamız gerekiyor. Evet, zorlu bir süreçten geçiyoruz, bu kesin. Fenerbahçe’nin bugün daha iyi durumda olması gerekir. 23 puandayız, 3. sıradayız, daha önümüzde 27 maç var. Şimdi herkes, ‘Hocam ne anlatıyorsun’ diyecek ama bu futbol. Sonuçta futbolda bunlar oluyor. Bunları yaşamamız gerekiyor ve biz yaşıyoruz. Acı çekiyoruz evet. Buradan da çıkacak kişi biziz, futbolcular. Yarından itibaren önümüzde Başakşehir maçı var, onun hazırlıklarını yapacağız. Yine üst sıralara puanlar alarak tepeye çıkmanın yolunu bularak taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz.”

Centilmen Adam

Maç Raporuna Buradan Gidebilirsiniz.

MAÇ YAZISI -DEPLASMAN DA PUAN KAYBI | GAZİANTEP F.K. – FENERBAHÇE 3-1

DERECELENDİRME

69%

CENTİLMEN ADAM PUANI
69%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This