Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – M. Başakşehir

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – M. BaşakşehirPuan 88%Puan 88%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – M. Başakşehir

Fenerbahçe M. Başakşehir maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve oynanan futbol hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Nazım Sangaré;

“Bu maç bizim için çok önemliydi. İnanılmaz önemli bir maçtı. Benim Fenerbahçe formasıyla ilk golümü attım. O yüzden çok gurur duyuyorum. Bu camiada gol atmak çok güzel bir his. Benim için çok güzel bir şey ama geçen haftalar bizim için çok kötüydü. O zaman konuşmadık. Şu an da konuşma zamanı değil bence. Yolumuza devam etmemiz lazım. Mücadeleye devam etmeliyiz.”

Bu Camia İçin Elimden Gelen Her Şeyi Yapacağım;

“Aslında ben oynasam da oynamasam da herkesin bu camia için mücadele etmesi, savaşması gerekiyor. Bugün ben oynadım, haftaya kim oynarsa oynasın en önemlisi galibiyet almak. Tabii ki ben bu camia için elimden gelen her şeyi yapacağım

Mert Hakan Yandaş;

“Çok şanssız günler, haftalar geçiriyoruz Tabii ki performans olarak da iyi durumda değiliz, takımın geneli aynı durumdaydı ama kalemize gelen her ilk top da gol oluyor. Ben hayatımda ilk defa böyle şeyler yaşıyorum. Futbol hayatım boyunca ilk gelen top her seferinde gol oluyor. Psikolojik olarak zaten zor durumdayız, aşmaya çalışıyoruz. Bugün çok inanmıştık. Dipteydik, bir şekilde yukarı çıkmanın fırsatını arıyorduk ve bugün onu bulacağımıza inanıyorduk. Geri düşmemize rağmen ilk defa kırılmadık ve Rabbim de bize yardım etti, 4-1 kazanmasını bildik. Gerilmedik, oyun içinde kaldık ve çok şükür kazandık.” 

Her Zaman Arkamızda Olsunlar;

“Ben her ne olursa olsun özeleştiri yapabilen bir adamım. Tabii beklentilerin de farkındayım. Bugüne kadar zaman zaman verim veremediğim dönemler oldu ama takım olarak bir düşüş içindeydik. Bireysel olarak kendimi her zaman sorguladım. Çünkü bu kulübe, bu armaya hizmet etmeye geldim. Hizmet edemeyeceğim gün hiç kimsenin şüphesi olmasın gitmesini de bilirim ama sahada her zaman nerede oynarsam oynayayım elimden gelenin en iyisini vermeye çalıştım. Bu zaman zaman olacak, zaman zaman olmayacak. Belki bugünden sonra da kötü günlerimiz olacak. Benim Fenerbahçe camiasına, Fenerbahçe taraftarına söylemek istediğim; ‘Her zaman arkamızda olsunlar.’ Biliyorum onlar da çok hasretler, çok üzülüyorlar, bizden daha fazla üzülüyorlar, bizden daha çok istiyorlar ama inansınlar ki biz de çok istiyoruz. Lütfen dışarıdan yapılan algılara boyun eğmesinler. Kendileri bizi eleştirsin, başımızın üstüne ama gerçekten bu kulübün üstüne algı yapılıyor, olmayan olaylarla birlikte bizi insanların üzerine salıyorlar, ortaya atıyorlar. Hocayla problemimiz varmış gibi gösteriyorlar. Bugün de herkese cevap olsun diye golümü attım… Hep o golü bekledim, maç öncesinde de bunu düşündüm kendi kendime. Son golü atmak da bana nasip oldu ve hocama gittim. Bu takımın içinde hiçbir problem yok, hiçbir gruplaşma yok. Herkes birbirini çok seviyor. Kötü günlerden geçiyoruz. Kötü günlerden geçtiğimizde sımsıkı olmamız lazım. Fenerbahçe taraftarı bize sarılsın. İnşallah biz onları şampiyonluğa ulaştıracağız.”

Mame Thiam;

“Şampiyonluk yolunda gerçekten önemli bir 3 puan ve galibiyet aldık. Elhamdülillah buradan iyi bir şekilde çıktık. Önümüzdeki bu 10 günlük boşlukta da çok daha iyi çalışıp, daha iyi yerde olacağımıza inanıyorum.
 
Biz bir takımız. Sonuçta sahaya çıkan herkes %100’ünü vermek zorunda. Hoca da sağ olsun bize güvendi, bana güvendi. Ben de sahada en iyi şekilde oynamaya çalıştım. Umarım ileride daha iyi şekilde kendimi göstereceğime inanıyorum.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This