Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | FENERBAHÇE – K.BELEDİYESPOR

Maç Sonu Açıklamalar | FENERBAHÇE – K.BELEDİYESPORPuan 72%Puan 72%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | FENERBAHÇE – K. BELEDİYESPOR

Ziraat Türkiye Kupası 5nci tur karşılaşmasının ardından kalecimiz Oytun Özdoğan ve Hocamız Erol Bulut’un maç hakkındaki düşüncelerini yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Oytun Özdoğan;

“Bir kaleci için en önemli olan şey her zaman hazır olmaktır. Ben de bu kulüp için elimden gelen her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bu benim ilk resmi maçımdı. Başta ailem, arkadaşlarım, onların aileleri olmak üzere bana desteğini esirgemeyen herkese, altyapıda üzerimde emeği bulunan başta kaleci hocalarım olmak üzere bütün hocalarıma, Fenerbahçe A takımında bana kaleci antrenörlüğü yapmış bütün hocalarıma gönülden teşekkür ediyorum. Daha hiçbir şey olmadı. Bu bir başlangıç. İnşallah ilerleyen zamanlarda üstüne koyup devam edeceğim. Her zaman her şey inşallah gönlümüzce olacak. Tabi ki her zaman kendimi hazır tutmaya çalışıyorum. Harun ağabey oynamış, ben oynamışım, Altay oynamış bunun hiçbir önemi yok. Harun ağabeyi ve Altay’ı ailemden daha çok görüyorum. Kim oynarsa umarım iyi oynar ve 3 puan alırız.”

Erol Bulut;

 “Dizilişimizi biraz değiştirmiştik. Oyuna da iyi başladık. Pozisyonlara girdik. İyi de top çeviriyorduk. 10 kişi ile de çok güzel mücadele ettik. Orada da pozisyonlarımız var. Ofsayttan dolayı sayılmayan iki golümüz var ancak biri değil gibi bence. Turu atladığımız için mutluyuz.”

Hocamızın, Yeni Malatyaspor Yenilgisi Ardından Yaşananlar Hakkında;

“Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu gereken şeyleri Fenerbahçe TV’de açıkladı. Üzerine bir şey söylememe gerek olmadığını düşünüyorum çünkü net konuştu. Emre Belözoğlu’nun söylediklerine kulüp ve ekip olarak katılıyoruz.”

Altay Bayındır’ın Gördüğü Kırmızı Kart İçin;

“Sonuçta kurallar ne diyorsa hakem tahmin ediyorum onu uyguladı. Kırmızıysa kırmızısını verdi. Oytun kaleye geçti ve iyi oynadı, iyi performans gösterdi. Kalecilerimize, futbolcularımıza güveniyoruz. Hafta sonunda bir ihtimal Gaziantep maçına Onunla çıkacağız. Ona güvenimiz sonsuz.”

Kupada Elenen Süper Lig Takımları Oldu;

“Gördüğünüz gibi kupa maçları da kolay değil. Elenen süper lig takımları oldu. Biz tur atladık. Yolumuza devam ediyoruz. Gaziantep maçı evet zor geçecek, çalışmalarımızı ona göre yapacağız. İnşallah oradan üç puanla döneceğiz.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

72%

CENTİLMEN ADAM PUANI
72%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This