Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – Gençlerbirliği

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – GençlerbirliğiPuan 65%Puan 65%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – Gençlerbirliği

Fenerbahçe Gençlerbirliği maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve mücadele hakkındaki düşüncelerini yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Maç sonunda yayıncı kuruluşun futbolcularımıza açıklamaları için mikrofon uzatıldı. Futbolcularımızın düşünceleri şöyle oldu;

Attila Szalai;

“Yediğimiz gollerle ilgili ne söyleyebilirim ki? Gerçekten çok şanssız pozisyonlardı. Aslında maç boyunca rakibimizi kontrol altına almayı başarabildik. Kalemize 2-3 kere geldiler ve 2 gol attılar. Hatalarımızı analiz etmemiz, daha çok çalışmamız ve reaksiyon göstermemiz gerekiyor.”

Yenilen Gol Hakkında;

“Bir orta geldi, orta geldikten sonra merkezde de bir şanssızlık yaşadık. Futbolda bazen bu tarz şeyler olur, normaldir. Bizim yapmamız gereken şey; daha çok çalışmak, daha kompakt olmak. Ancak böyle başarabiliriz.”

Filip Novak;

“Bizim için zor bir duruma girdi lig. Bu maçtan önce bu maçı kazanıp devam etmeyi düşünüyorduk. Ama iki farklı takım gibiyiz; içeride farklı, dışarıda daha farklı oynuyoruz. Bu sonuç tabii ki kabul edilemez bir sonuç; ne biz futbolcular için, ne taraftarlar için, ne de bu kulüpte çalışanlar için. Taraftarlarımızdan da özür diliyoruz. Bunun bir an önce çözümünü bulmamız gerekiyor.”

Kötü Gidişin Sebebi Hakkında;

“Gerçekten bilmiyorum. Bunun çözümünü bilsem elimden gelenin en iyisini yapar ve bunu bir şekilde çözerdik. Maalesef bunu bilmiyorum. En yakın zamanda bunun çözümünü bulup son ana kadar devam etmemiz gerekiyor şampiyonluk yarışında.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

65%

CENTİLMEN ADAM PUANI
65%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This