Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – Galatasaray

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – GalatasarayPuan 74%Puan 74%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – Galatasaray

Fenerbahçe Galatasaray maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Jose Sosa;

“Öncelikle takıma döndüğüm için mutluyum. Bakıldığında tabii ki de üzgünüz, bu tarz bir yenilgi aldığımız için üzüntü yaşıyoruz. Ama bu üzüntü, asıl olan amacımızı geride bırakmamalı ve en iyi şekilde hedefimize doğru ilerlemeliyiz. Beklenti gerçekten yüksekti. Özellikle de taraftarımızın bize desteği çok fazlaydı. Önemli olan kim oynayıp oynamadığı değil. Takımı en güzel şekilde yukarı nasıl çıkartabiliriz ona bakmak lazım ve asıl hedefimize doğru ilerlemeye devam etmemiz lazım.”

Attila Szalai;

Bizim için bu maç hayal kırıklığı oldu. Bu maçı kazanmayı gerçekten çok istedik ve saha içerisinde her şeyimizi verdik. Ama maalesef gol bulmakta güçlük çektik, golü bulamadık. Ancak şu anda kafamızı kaldırmak mecburiyetindeyiz ve çalışmaya devam etmek durumundayız. Bizim, bir hedefimiz var! Bu büyük hedef uğruna da her şeyimizi vereceğiz.

Erol Bulut;

90 dakikaya bakınca çok daha fazla atak bulan bizdik. Samatta’nın ilk yarı pozisyonu vardı. Şans eseri Muslera’nın koluna çarptı. Bugünkü maçı kaybetmek istemiyorduk. Kalemize gelen ilk top gol oldu. Karambolde önüne düştü. İlk top oydu, gol oldu.”

“Kaybettiğimiz için üzgünüz. Önümüzde 17 maç daha var ve biten bir şey yok. Sezon sonunda ilk sırada olmak önemli. Onu da başaracağımızdan eminim. Hakemlerle ilgili çok fazla yorum yapmadım bugüne kadar. Bugün de yapmak istemiyorum. Sadece çizgiyle ilgili doğru bir karar olduğunu düşünmüyorum. Kol, omuz diyorlar. Çizgiyi nereden, nasıl alıyorlar? Bize karşı biraz daha farklı çiziliyor. Önümüzde 17 maç var. Sezon sonunda hepimiz birlikte göreceğiz.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

74%

CENTİLMEN ADAM PUANI
74%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This