Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – F.T. Antalyaspor

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – F.T. AntalyasporPuan 78%Puan 78%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – F.T. Antalyaspor

Fenerbahçe F.T. Antalyaspor maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve mücadele hakkındaki düşüncelerini yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Maç sonunda yayıncı kuruluşun futbolcularımıza açıklamaları için mikrofon uzatıldı. Futbolcularımızın düşünceleri şöyle oldu;

Altay Bayındır;

Konuşmama başlamadan önce şehitlerimiz var, Allah’tan rahmet diliyorum, ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Maça gelecek olursak bugün kaybettiğimiz iki puan var. Fakat 1 puan aldık. Yolumuza devam edeceğiz. Daha çok maç var. Konsantrasyonumuzu arttırarak, enerjimizi yukarı çekerek, saha içindeki iletişimimizi daha fazla yukarı çekerek ve gerekli konuşmaları da hafta içinde yapacağız. Yolumuzdan hiçbir şekilde şaşmadık. Aynı disiplinle, konsantrasyonumuzu daha fazla yukarı çekerek yolumuza devam edeceğiz. Bugün evimizde iki puan kaybettiğimiz için üzgünüz. Taraftarlarımızı üzdüğümüz için üzgünüz. Fakat hiçbir şey bitmiş değil, yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

 “Bizim saha dışındaki iletişimimiz çok iyi, birlikteliğimiz gerçek anlamda çok iyi. Hocamızın takımla alakalı iletişimi oldukça iyi fakat sahada enerjiyi yukarıda tutmak gerekiyor. En önemlisi konsantrasyonu hep yukarıda tutmanız gerekiyor. Çünkü ne yazık ki hatalara yer olmayan bir mesleği yapıyoruz. Dolayısıyla her zaman her mama yüksek konsantrasyonla çıkıp aynı ciddiyetle maçın sonuna kadar devam etmemiz gerekiyor.

Mbwana Samatta;

“Bugün yaşanan kazada hayatın kaybeden askerlerin ailelerine başsağlığı diliyorum. Aynı zamanda Türk ordusuna ve Türk halkına başsağlığı iletmek istiyorum. Bugün maçtan önce 1 dakikalık saygı durumuz vardı.”

“Kolay olacağını düşünmüyorum. İçinde bulunduğumuz durumu çok iyi anlıyoruz. Takım olarak birlikteyiz, kimin ofans yaptığı kimin defans yaptığının bir önemi yok. Tabii ki alabildiğimiz kadar puan almak istiyoruz. Ama biz büyük bir aileyiz. Birbirimizin yanında oluyoruz her zaman. Birbirimizi destekliyoruz. Tabii ki çok kolay olmadığını biliyoruz. Fenerbahçe’ye karşı oynayan takımlar her zaman konsantrasyonu yüksek bir şekilde oynuyorlar. Bizim de elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Biz hala inanıyoruz. Taraftarlarımız da inansın. Elimizden gelenin en iyisini vereceğiz ki sene sonunda kazanabilelim.”

Enner Valencia;

“Maçın başından beri oyunu domine eden, baskın olan taraf bizdik. Elimizden geleni yaptık ama galibiyet için yeterince skor yaratamadık. Bu 1 puan kötü gözüküyor olabilir ama belki de önemli bir puan da olabilir. Daha iyisini yapacağız, ileriye dönük daha iyi çalışacağız ve daha güzel sonuçlar alacağız.”

“Çok kaliteli oyunculardan kurulu bir takımız. Forvet hattında da keza öyle. Çok çeşitliliği olan forvet hattımız var. Aramızda da aslında bir forma mücadelesi var. Çok kaliteli ayaklardan kurulu. Ama bir gerçek var ki evimizde yeterince skor üretemiyoruz, dışarıda daha fazla skor üretiyoruz. Bunun için de daha fazla çalışmamız ve kendimizi daha ileriye götürmemiz gerekiyor. Devam etmemiz gerekiyor. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, her şeyi deniyoruz ama bir türlü istediğimiz sonucu alamıyoruz. Ama buna bakmamak gerekiyor, daha iyi çalışmak gerekiyor. Sonuna kadar devam etmemiz gerekiyor.” 

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

78%

CENTİLMEN ADAM PUANI
78%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This