Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – Başakşehir

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – BaşakşehirPuan 75%Puan 75%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Fenerbahçe – Başakşehir

Türkiye Ziraat Kupası çeyrek finali mücadelesinde Fenerbahçe Başakşehir maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve oynanan futbol hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Enner Valencia;

“Çok erken şekilde 1 kişi eksik kaldık. Bu rağmen takım bütün her şeyiyle savaştı diyebilirim. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Zor olacağını biliyorduk. Bir de 1 kişi eksik kalınca daha da zor oldu. Elimizden geleni yaptık. Gol attım ama pek bir işe yaramadı. Turu atlayamadığımız için üzgünüz.
 
Bu ay gerçekten takım adına çok yoğun bir tempo oldu. Ama biz çok iyi bir ekibiz, birçok oyuncumuz var. Her şeyimizi vereceğimize inanıyorum. Şu an ligde zirvelerdeyiz. En üstlerde olmaya devam edeceğiz ve sezonun sonunda da en başta olacağımıza inanıyorum.”

Ossayi Samuel;

“Maç istediğimiz gibi bitmedi, istediğimiz gibi bir sonuç olmadı.10 kişiyle maç, bizim açımızdan zor oldu. Maç içinde dönmeye çalıştık ama ikinci golden sonra geri dönmesi bizim açımızdan biraz daha zor oldu. Bugün 10 kişiyle saha içerisinde iyi bir karakter sergilediğimizi düşünüyorum ama yeterli olmadı.

Benim için her maç gerçekten çok büyük bir maç oluyor ve keyif almaya çalışıyorum burada olduğum süre boyunca. Kaybetsek de kazansak da her zaman bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Kendimi geliştirmek adına her zaman en iyisini aramaya gayret gösteriyorum.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

75%

CENTİLMEN ADAM PUANI
75%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This