Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Beşiktaş – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | Beşiktaş – FenerbahçePuan 73%Puan 73%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | Beşiktaş – Fenerbahçe

Beşiktaş Fenerbahçe maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Luiz Gustavo;

“Çok kaliteli bir takımımız olduğunu düşünüyorum. Özellikle orta sahada çok kaliteli isimlerimiz var. Kimin oynadığı hiçbir zaman fark etmez, biz takımın menfaatlerini düşünmek zorundayız. Bu takımdaki herkesin de ilk 11 oynama kapasitesi var açıkçası. Şimdi bizim yapmamız gereken inanmaya ve savaşmaya devam etmek. “Bugün maç oynayan iki takım da şampiyonluk için yarışan takımlar. Ben ligin hala ortada olduğunu düşünüyorum. Son maça kadar inanmaya ve savaşmaya devam edeceğiz. Burada ikinci sezonumu geçirdiğim için gerçekten çok mutluyum. Takımıma yardım etmek istiyorum. Umarım bizi sürekli destekleyen taraftarlarımızı da mutlu edebilecek şekilde bitiririz sezonu.” 

Attila Szalai;

“Zor bir maçtı. İki taraf için de zor maç olduğunu söyleyebilirim. Ama ben takım arkadaşlarımla bugün gurur duyuyorum çünkü son dakikaya kadar bir savaş verdik, bir mücadele verdik. Maalesef bunun sonucunda 1 puanla yetindik. Fakat aynı şekilde devam edeceğiz, savaşmaya devam edeceğiz ve son dakikaya kadar bu mücadelemizi sürdüreceğiz.”

Performansı Hakkındaki Düşünceleri;

“Gerçekten bu konuda mutlu hissediyorum, takım arkadaşlarım adına da mutlu olduğumu söyleyebilirim. Çünkü taraftarlarımız desteklerini her zaman gösteriyorlar ve biz de bunu her zaman hissediyoruz. Onları mutlu etmek için, şampiyonluğu elde etmek için elimizden geleni yapacağız.” 

Jose Sosa;

“Gerçekten çok mücadeleci, çok savaşçı bir maç olduğunu söyleyebilirim. İki takım da mücadelesini üst düzey gösterdi. İki taraf da topa sahip olmaya çalıştı ama belirgin bir taraf topu daha fazla domine etti diyemeyeceğim. Biz buraya kazanmak için gelmiştik ama maalesef beraberlikle ayrılıyoruz”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

73%

CENTİLMEN ADAM PUANI
73%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This