Sayfa Seç

reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | A. Hatayspor – Fenerbahçe

Maç Sonu Açıklamalar | A. Hatayspor – FenerbahçePuan 88%Puan 88%
reklâm

Maç Sonu Açıklamalar | A. Hatayspor – Fenerbahçe

A.Hatayspor Fenerbahçe maçının ardından futbolcularımızdan karşılaşma ve oynanan futbol hakkındaki yorumlarını yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Bright Osayi-Samuel;

Zorunda olduğum için buradayım. Çok fazla maç hakkında konuşmak istemiyorum. Ancak galip geldiğimiz için gerçekten mutluyum.”

Mame Thiam;

 “Şunu söylemek istiyorum; zorunda olduğumuz için buradayım o yüzden maç hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Ancak bakıldığında iki gündür oğlumdan uzaktayım ve onun doğum günü. Onun doğum gününü bu şekilde kutlamak istiyorum.”

Altay Bayındır;

Bizim için önemli bir maçtı, her maç olduğu gibi. Önemli olan böyle maçlarda puan kaybetmemek. Biz de bugün bunu yaptık. Çok fazla da konuşmak istemiyorum aslında ama benim adıma güzel bir gece oldu. Fakat devam etmek gerekiyor. Önümüzde önemli bir maç var. O maça da en iyi şekilde hazırlanıp aynı ciddiyetle, aynı konsantrasyonla devam edeceğiz. İnşallah devam ederiz.”

Çok fazla konuşmak istemiyorum, biraz da yorgunum. Yeni çıktık maçtan. Dolayısıyla teşekkür ederim. İnşallah böyle devam ederiz.

Erol Bulut;

Maçtan önce bildiğiniz üzere konuştuğumuz şeyler aynı şekilde Fenerbahçe tarafından geçerli. Tutumumuzla ilgili. Umut ediyoruz önümüzdeki haftalar tatlıya bağlanıp güzel bir şekilde yol alınır. Maça gelince bugün kazandığımız bir maç. Zor bir maç olduğunu ve olacağını biliyorduk. Sadece 65 saat dinlenip uçuş yapıp geldik. Bu da takımı baya yordu. Bugün de zaten yorgun gözüktük, istediğimiz oyunu tam anlamıyla sahaya yansıtamadık, sergileyemedik. Doğal olarak rakipten de baskı yedik. Ama kazandığımız için mutluyuz.” 

Gustavo Çıktıktan Sonra Baskıyı Daha Çok Yedik;

Savunma takım için önemli. Sakatlandığında ve ikinci yarı Gustavo çıktıktan sonra baskıyı daha çok yedik, sıkıntı yaşadık. İnşallah bir şeyi yoktur. İstanbul’a dönünce net bir şekilde belli olacak. Diğer elimizdeki futbolcuları en iyi şekilde değerlendireceğiz.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This