Sayfa Seç

reklâm

Luiz Gustavo’dan Açıklama

Luiz Gustavo’dan AçıklamaPuan 82%Puan 82%
reklâm

Luiz Gustavo Maç Sonu Açıklaması

Ziraat Türkiye kupası yarı final ikinci maçında Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup eden Trabzon spor finale yükseldi.

Yayıncı kuruluşa maç hakkında demeç veren, Fenerbahçe’nin tecrübeli yıldızı Luiz Gustavo takımı ve futbolu hakkında objektif açıklamalarda bulundu.

Luiz Gustavo’nun yaptığı açıklamaları şöyle;

“Bir şey demek çok zor. Çok erken bir gol yedik. Bu da maçı zorlaştırdı çünkü gerçekten organize ve kaliteli bir rakibe karşı oynadık. En iyi oyunumuzu oynamadık. Neyin eksik olduğunu söylemek gerçekten zor. Bütün sezon boyunca saha içinde verdiğimiz yanlış kararların sıkıntısını çektik. Başkaları adına konuşmayı istemiyorum. Kendi açımdan baktığımda bugün çok basit hatalar yaptım. En iyi oyunumu oynamadım ve sorumluluğumu kabul ediyorum.  Takımın en tecrübelilerinden biri olarak sorumluluğum olduğunu da biliyorum. Bundan sonra yapmamız gereken bir sonraki maçımıza odaklanmak.”

Bizce de Luiz Gustavo’nun çok daha iyi mücadele ettiği maçlarına şahit olduk. Yine de verdiği mücadele ve futbol açısından baktığımızda Fenerbahçe adına diğer arkadaşlarına göre daha iyi bir performans sergilediğini düşünmekteyiz. Gel gelelim Gustavo gibi bir yıldızdan beklenen her zaman kusursuz bir performans olduğu da aşikâr. Gustavo bunun farkında her yıldız kendisi adına yaptığı bu samimi empati ise, ne denli büyük bir yıldız olduğunun kanıtı.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

82%

CENTİLMEN ADAM PUANI
82%
reklâm

Yazar hakkında

2 Yorumlar

  1. devadam

    Harika bir açıklama 🙂

    Yanıtla
  2. Alper

    Gustavo bence bu yılın en karakterli transferi…

    Yanıtla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This