Sayfa Seç

reklâm

KUPAYA Dört Dörtlük Bir Başlangıç

KUPAYA Dört Dörtlük Bir BaşlangıçPuan 88%Puan 88%
reklâm

Dört Dörtlük Bir Başlangıç | Fenerbahçe – Sivas Bel. Spor 4-0

Türkiye Ziraat Kupasına Fenerbahçe’miz tam anlamıyla dört dörtlük bir başlangıç yaparak Sivas Belediye Spor karşısında, kendi evimizde gençlerimizin de bulunduğu kadromuzun oynadığı futbolla 4-0’lık bir skorla beşinci tura yükselmeyi başardı.

Erol Bulut hocamızın ilk on bir olarak sahaya sürdüğü isimler arasında genç futbolcularımızın da olması gerçekten çok önemliydi. Ağabeyleri ile birlikte böylesine net ve farklı bir skorla galip gelmeleri onların hem güven hem de tecrübe kazanmaları açısından ileriye dönük kazanımlar elde etmelerini sağlamalarına şans vermiş oldu.

Takımımızın oynadığı futbol gerek teknik açıdan gerekse fiziki ölçüde son derece olumlu bulundu. Görünen o ki bu yıl hem süper lig de hem de kupada ipi göğüslemek isteyen Fenerbahçe işi son derece ciddiye alarak kulvarlarında ilerlemeye devam edecek.

Böylesine farklı bir skor ve güzel futbolla hem de gençlerle birlikte harmanlaştırılmış bir takımı da bizi seyrettiren yönetim kadrosu ve sahada her şeyini ortaya koyarak ter döken tüm sporcularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Beşinci turda görüşmek üzere.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This