Sayfa Seç

reklâm

Kemal Ademi’den Açıklamalar;

Kemal Ademi’den Açıklamalar;Puan 90%Puan 90%
reklâm

Kemal Ademi’den Açıklamalar;

Kemal Ademi Fenerbahçe ile 3+1 yıllık transfer anlaşmasından sonra takımla birlikte çalışmalarına başladı. Antrenmandan sonra basın mensupları ile bir araya gelen deneyimli futbolcu Transferi, Fenerbahçe ve kendisi hakkında çeşitti açıklamalarda bulundu.

Kemal Ademinin Transferi Hakkındaki Açıklamaları Şöyle;

Buraya geleli bir hafta oldu. Burası fantastik bir kulüp. Fantastik oyuncuları olan, fantastik bir teknik ekibe sahip bir kulüp. Fenerbahçe çok büyük bir takım ve burada olduğum için çok mutluyum.”

Türk Milli Takımında Oynar mıyım Bilmiyorum;

Burada akrabalarım var ama Türk milli takımında oynayabilir miyim bilmiyorum. Çünkü İsviçre pasaportum var, Almanya pasaportum var. Kosova pasaportum yok. Alman pasaportumun olma sebebi de orada doğmuş olmam.”

Burada Çok Fazla Kaliteli Orta Yapıldığını Gördüm;

Vedat Muric tipi bir santrfor değilim. Ben boyuma göre hızlı bir futbolcuyum. Topla tek başına gitmeyi, ver-kaçlar yapmayı severim. Yüksek tempoda oynamayı seven bir santraforum. Yaklaşık 1 haftadır buradayım ve burada gerçekten çok fazla kaliteli orta yapıldığını gördüm. Ortalar bazen kafanıza bazen ayağınıza gelebilir, bu değişkendir. İsviçre’de oynadığım takımda bu kadar kaliteli orta yapılmıyordu. Orada futbol biraz daha farklı, biraz daha yoğun. Tabii ki orada takımlar orta yapmıyor demiyorum ama oyun tarzı biraz daha farklı.

İbrahimoviç İdol Alınacak Bir Futbolcu;

“İbrahimovic idol olarak alınacak bir futbolcu. Eski takım arkadaşlarım ve arkadaşlarım beni İbrahimovic diye çağırıyorlardı. Kendisi gerçekten çok büyük bir isim ama ben de Kemal Ademi’yim. Basel’deki takım arkadaşlarım ve oradaki arkadaşlarım beni Ibrahimovic diye çağırıyorlardı. Ben de onlara ‘Ben Kemal Ademi’yim’ diyordum.

Vedat Muriqi Çok Büyük Bir Forvet;

Vedat Muriqi ile konuşmadım ama Vedat’ın Fenerbahçe maçlarını izlemiştim. Çok fazla gol attı. Çok büyük bir forvet. Kosova için de çok büyük bir oyuncu. Maçlarını izledim ama kendisiyle konuşmadım.

Erol Bulut ve Takım Arkadaşlarımın Almanca Konuşması Büyük Bir Avantaj;

Erol Bulut’un Almanca konuşabilmesi benim için çok önemli. Antrenmanda birşeyi anlamadığım zaman kendisine Almanca sorabiliyorum ve kendisi de Almanca açıklayabiliyor. Takım içinde de çok fazla Almanca konuşan futbolcu var, bu benim için çok iyi bir durum.

Kemal Ademi fiziği, hızlı futbolu ve arkadaşları ile pas olumlu pas trafiği ile Fenerbahçe’mize olumlu katkılarda bulunacağını düşünmekteyiz. İleriye dönük hem kendisi hem de Fenerbahçe adına olumlu bir transfer ve yeni bir kan olmasını diliyoruz.

Yeni takımına ve yeni formanda yeni heyecanlara hoş geldin Ademi.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

90%

CENTİLMEN ADAM PUANI
90%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This