Sayfa Seç

reklâm

Kazanan Fenerbahçe mi?

Kazanan Fenerbahçe mi?Puan 68%Puan 68%
reklâm

Kazanan Fenerbahçe mi?

Sivasspor’un yıldız orta saha oyuncusu Mert Hakan için büyük kulüplerin savaşı devam ediyor.

Önümüzdeki sezon sportif direktörlük görevi yapacak olan Emre Belözoğlu’nun yerli transfer çalışmaları ve girişimleri olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor. Galatasaray’ın da takibinde olduğu Mert Hakan seçimini Fenerbahçe’den yana kullacağının sinyallerini vermeye başladı.

Yıldız futbolcunun hem orta saha hem de sağ kanatta etkili futbolu sayesinde önümüzdeki sezon yerli transferlerin gözde isimlerinden olmayı sürdürmekte. Galatasaray’ın 1.6 milyon euro teklifi karşısında, harekete geçen Fenerbahçe yıldız isim ile Sportif direktör Emre Belözoğlu’nu sahaya sürerek uzun bir telefon görüşmesinin ardından ibreler Fenerbahçe’ye döndü.

Emre Belözoğlu’nun ikna çalışmalarının ardından 1.8 milyon euro yıllık maaş ve 800 bin euro imza parası iddia edildiği söylenmekte. Emre Belözoğlu’nun gerçekleştirdiği operasyon sonucunda 26 yaşındaki yıldız futbolcu Instagram hesabından Galatasaray’ı takipten çıkarttığı ortaya çıktı. Ayrıca Mert Hakan Yandaş’ın menajerinin de pek yakında İstanbul’a gelerek ücret konusunda Fenerbahçe ile masaya oturacağı öne sürülmekte.

Emre Belözoğlu’nun yerli transferlerde ki girişimleri, Fenerbahçe’nin transfer başarıları açısından olumlu sinyaller vermeye devam etmekte. Haydi hayırlısı diyelim.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

68%

CENTİLMEN ADAM PUANI
68%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This