Sayfa Seç

reklâm

İRFAN CAN KAHVECİ ARTIK FENERBAHÇELİ…

İRFAN CAN KAHVECİ ARTIK FENERBAHÇELİ…Puan 98%Puan 98%
reklâm

İRFAN CAN KAHVECİ ARTIK FENERBAHÇELİ…

Milli takımımızın önemli ismi İrfan Can Kahveci transferi nihayet Fenerbahçe’miz için mutlu bir sonla biti. İrfan Can Kahveci bir Fenerbahçeli olarak çubukluyu seçti ve az önce imzayı resmen atarak transfer bitimine saatler kala kendisi ile 4,5 yıllık anlaşma yapıldı.

Başkanımız Ali Koç hatırlanacağı üzere basın mensupları tarafından İrfan Can Kahveci’nin Galatasaray’ın talip olduğunun sorulması üzerine; Başkanımız “Eğer Başakşehir İrfan Can Kahveci’yi satmak isterse biz de talip oluruz.” Demişti. Talip oldu ve gerekli talimatları verdikten sonra girişimler başlatıldı Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu her transferde yaptığı başarılı girişimleri ile bu transfer sürecinde de büyük bir başarıya imza atarak İrfan Can Kahveciyi tam 4,5 yıllığına transferini gerçekleştirdi.

Evet Galatasaray bir çalım daha yemiş oldu. Bu sezon ve önümüzdeki sezon için yapılan bu nokta transferlerin kalite ve maliyet açısından olumlu geçmesi şampiyonlukların gelmesi ve kalıcı olması adına atılan büyük ve sağlam adımlardır. İrfan Can Kahveci kendisini kanıtlamış Türkiye’nin en iyi orta sahalarından. O artık hem Fenerbahçe’miz için hem de Milli takımımız için sahada savaşacak

Hoş geldin İrfan. Kalbinde yaşadığın formanla nice şampiyonlukları birlikte yaşamak dileği ile.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

98%

CENTİLMEN ADAM PUANI
98%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This