Sayfa Seç

reklâm

Sol Kanat Yolun Açık Olsun

Sol Kanat Yolun Açık OlsunPuan 70%Puan 70%
reklâm

Hoşçakal H. Ali Kaldırım.

Her anı mücadele ile geçen 8 yıl. Kimi zaman sevinçleri kimi zaman üzüntüleri paylaştığımız ama her mücadelesinde Fenerbahçe aşkı olan 8 yıl. Hasan Ali Kaldırım takımımızdan ayrılıyor.

Fenerbahçe resmî sitesinden Hasan Ali Kaldırım’ın ayrılığı için kulüp adına duyuruda bulunuldu. Yapılan açıklama;

YOLUN AÇIK OLSUN HASAN ALİ KALDIRIM

Şanlı Çubuklu formamızı 8 yıl boyunca 246 maçta şerefle taşımış, göstermiş olduğu istikrar ve profesyonellikle kaptanlık pazubandını koluna takmış, kendini sürekli geliştiren performansıyla Milli takımın da önemli bir parçası olmuş Hasan Ali Kaldırım ile yollarımız ayrılmıştır.

Hasan Ali Kaldırım’a, “kıymetini ve sorumluluğunu her zaman bilmenin huzuruyla soyunma odasına bırakıyorum” diyerek veda ettiği formamız adına akıttığı her bir damla ter için teşekkür ediyor; bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

Yolun açık olsun Hasan Ali Kaldırım. 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Fenerbahçe taraftarının büyük sevgisini kazanan Hasan Ali Kaldırım, yıllarca ter döktüğü sol kanatta kulübüne ve taraftarlarına her zaman güven verdi. Sportmenliği ve ahlâklı duruşu ile de rakip takımların ve taraftarlarının sevdiği nadir sporcularındandı. O iyi bir Fenerbahçeli olduğunu her zaman hissettirdi.

Başarıların her zaman daim olsun Hasan Ali Kaldırım. Her şey için teşekkürler. Gerçek bir Fenerbahçeli olarak, genç futbolcuların da idol alacağı bir yıldız olarak hoşçakal.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

70%

CENTİLMEN ADAM PUANI
70%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This