Sayfa Seç

reklâm

Göztepe Maçı İçin Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor…

Göztepe Maçı İçin Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor…Puan 77%Puan 77%
reklâm

Göztepe Maçı İçin Hazırlıklar Tam Gaz Devam Ediyor…

Fenerbahçe’mizin Süper Lig beşinci haftasında Göztepe ile Gürsel Aksel stadyumunda 18 Ekim Pazar günü saat 19:00 da önemli bir mücadeleye çıkacak olan takımımızı Erol Bulut hocamızın önderliğindeki antrenmanları son sürat devam etmekte.

Fenerbahçe’miz 4 maçta topladığı 8 puan ile lig sıralamasında şu an 2nci sırada bulunmakta. Takımımız her maç bir öncekine nazaran rakiplerinin karşısında daha etkili ve daha akıcı bir futbol ile yoluna devam etmekte.

Erol hocamızın Fatih Karagümrük maçının ardından basına verdiği demeçlerde belirttiği gibi milli maç arası taktik ve kondisyon çalışmalarını belirlenen programlar dahilinde takımla çalışmalarını yoğun tempoda devam ettirmekte. Özellikle dün milli maçlar için takımdan ayrı olan futbolcularında takıma katılmaları ile birlikte maça günler kala çalışmalar da hız kazanmış oldu.

Fenerbahçe’nin resmî sitesinden bildirildiği Can Bartu tesislerinde yapılan antrenman çalışmalarına yeni transfer Dimitris Pelkas da takımla birlikte sahada yerini aldı.

Fizik gücü ve kuvvet çalışmaları ile başlanan çalışmaların ikinci bölümünde de sahaya çıkılarak pas çalışmaları dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçlarla teknik seviye arttırıcı çalışmaların sonunda antrenmana son verildi. Adele ağrısı bulunan Gökhan Gönül takımdan ayrı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Diego Perotti ise düz koşular ile antrenmanını tamamladı. Garry Rodrigue’in ağrıları sebebi ile dünkü antrenmana katılmadığı da Fenerbahçe’nin sitesinden paylaşıldı.

Göztepe maçının hazırlıkları ve takım çalışmalarının bugün içinde devam edileceği taktiksel, teknik ve kuvvet çalışmalarının süreceği bilgisi de verildi.

Fenerbahçe’mize Göztepe maçında başarılar diliyoruz.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

77%

CENTİLMEN ADAM PUANI
77%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This