Sayfa Seç

reklâm

Gökhan Gönül Yuvasında

Gökhan Gönül YuvasındaPuan 92%Puan 92%
reklâm

Gökhan Gönül Yuvasında…

Fenerbahçe’mizin gözbebeklerinden Gökhan Gönül Çubuklu forma için tekrar 1+1 yıllık anlaşmaya varılarak yuvaya geri dönüş yaptı.

Fenerbahçe resmî sitesinden eski futbolcumuz Gökhan Gönül için yaptığı açıklama şöyle;

Kulübümüz Gökhan Gönül’ü 1+1 yıllığına renklerine bağladı. 
 
Çubuklu formamız altında 9 sezonda 6 şanlı kupa kazanan Gökhan Gönül’e, Saracoğlu çimlerinde taraftarlarımızın limit tanımayan sevgisi ve desteğiyle yaşanacak nice başarılar diliyoruz.
 
Yuvana hoş geldin Gökhan Gönül!
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Fenerbahçe TV’ye bağlanarak transferi ve duyguları hakkında açıklamalarda bulunan Gökhan Gönül’ün heyecanını hissedememek olanaksızdı.

HİÇ BU KADAR HEYECANLANDIĞIMI BU KADAR MUTLU OLDUĞUMU HATIRLAMIYORUM;

“Ailesinden bir süre uzak kalmış, sonunda yuvasına geri dönen biri olarak bugün hislerimi kelimelerle ifade etmek inanın bana çok zor. Belki kariyerim boyunca birçok röportaj verdim, birçok canlı yayına bağlandım. Hiç bu kadar heyecanlandığımı, bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Tekrar bana bu formayı giymeyi nasip eden Allah’a, vesile olan Başkanım Ali Koç ve Yönetim Kuruluna, Emre Belözoğlu’na ve Fenerbahçeli herkese teşekkür ediyorum.”

BENİM GELİŞ AMACIM JUBİLE YAPMAK DEĞİL. KAZANILACAK ŞAMPİYONLUKLARA KATKI VERMEK İÇİN GELİYORUM;

“Ben Gökhan Gönül olduğum yerde, kanımı akıttığım forma için ter dökmek, bu camiaya hak ettiği mutluluğu yaşatmak için geri döndüm. Adım sosyal medyada dolaşırken birçok insan ‘jübilesini yapmaya geliyor’ diyor. Ben Başkanımıza da bunu söyledim. İnşallah futbolu bırakmaya karar verdiğim gün jübilemi burada yaparım. Ama benim gelişimin amacı jübile yapmak değil. Kazanılacak şampiyonluklara katkı vermek için geliyorum. İnşallah bunu da yapacağım. 9 sene boyunca burada top oynadım ve A’dan Z’ye bütün taraftarımız sahada bu forma için neler yapabileceğimi çok iyi biliyor. Yine aynı Gökhan’ı tekrar izleteceğimden kimsenin şüphesi olmasın.”

Fenerbahçe ve onun çubuklu forması ile yıllarca ter döken, onun ağırlığını her zaman omuzlarında hisseden sportmenliği ve çalışkanlığın ile bizlere katkı sağlayacağından hiç şüphemiz yok Gökhan. Sende hoş geldin yuvana. Ne derler; “Taş yerinde ağırdır.”

Centilmen adam

DERECELENDİRME

92%

CENTİLMEN ADAM PUANI
92%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This