Sayfa Seç

reklâm

İsmail Yüksek Kimdir?

İsmail Yüksek Kimdir?Puan 72%Puan 72%
reklâm

Genç Transfer İsmail Yüksek Kimdir?

Fenerbahçe yönetimi ve teknik heyetinin kadro gençleştirme çalışmaları verimli bir şekilde devam etmekte. Genç ve yetenekli sporcuların Fenerbahçe’nin geleceği açısından önemli etkileri olacağı da aşikâr.

İşte bu genç yeteneklerden biri de takımın yeni transferi İsmail Yüksek. Peki İsmail Yüksek kimdir? İşte genç futbolcunun, teknik ve fiziki özellikleri hakkındaki detaylar;

İsmail Yüksek 26 ocak 1999 Bursa doğumlu 21 yaşında ve 1.83 boyunda Türkiye uyruklu olan genç yetenek asıl mevki olarak önlibero |DM| yan mevki olarak da merkez orta saha |CM| görev yapıyor. Sağ ayağına hâkim. Son oynadığı kulüp Gölcükspor.

Gölcükspor bu yıl 3ncü lig 3ncü grupta mücadele etmekte. İsmail Yüksel bu sezon toplam 27 maçta görev aldı ve 2321’ dakika oyunda kaldı.

Takımına 8 gol ve 1 asist katkı sağlayan İsmail Yüksel performans olarak 290’ dakika/gol ortalaması ile başarılı bir grafik sağladı. Sezon boyunca kırmızı kart görmeyen genç yetenek toplamda 6 adet sarı kart cezalandırıldı.

  • İlk 11 de görev alma ortalaması…….%93
  • Oyunda kalma süre ortalaması……..%92
  • Takıma gol katkı ortalaması…………..%29

Tüm bunların yanında; Adam eksilme, topla yaratıcılığı, orta sahayı her iki yönde de aktif kullanabilme, topu kazanma ve ikili hava mücadelelerindeki başarısı, dripling halinde seri oyunu ve tabi gol yollarındaki etkinliği öne çıkan özelliklerinden.

İşte Fenerbahçe’nin yeni transferi İsmail Yüksek.

Geleceğin Fenerbahçe’nin ışığında parlak ve başarılarla dolsun.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

72%

CENTİLMEN ADAM PUANI
72%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This