Sayfa Seç

reklâm

Genç Hedef Jean-Clair Todibo

Genç Hedef Jean-Clair TodiboPuan 75%Puan 75%
reklâm

Genç Hedef Jean-Clair Todibo

Barselona’nın genç stoperi, Fenerbahçe’nin radarına girmiş durumda.

Bilindiği üzere, Fenerbahçe’nin önümüzdeki yıl yeni transfer hedeflerini açıklayan başkan Ali Koç; Hedefleri doğrultusunda yönetim ve teknik kadro ile hummalı bir çalışma içerisinde bulunmakta. Tecrübeli isimlerle genç yetenekli ve hızlı oyuncuları harmanlayarak dinamik bir takımı yeni sezonda Fenerbahçelilerle buluşturup şampiyonluğu hedefleyen Fenerbahçe için İspanyol spor medyasında Mundo Deportivo’dan yeni haberler çıktı.

Mundo Deportivo’nun Fenerbahçe haberi şöyle;

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, genç stoper Jean-Clair Todibo ve genç sağ bek Wague transferlerini tamamlamak için transferde bizzat devreye girdi. Barselona ile olan yakın ilişkilerini kullanarak genç yıldızları kadroya katmayı hedefliyor.

Bizleri takip edenler için Wague hiç de yabancı değil. Zaten Wague için yakın zamanda transfer haberini sizlerle paylaşmıştık. İki genç stoper Barselona’nın futbolcuları, Jean-Clair Todibo henüz 20 yaşında 1.90 boyunda ve Fransız uyruklu olan genç yetenek Fransa U20 formasını da giymekte. Kiralık olarak Shalke’ye giden genç yeteneğin satın alma opsiyonu olarak 25 M. Euro bedeli ekonomik zorluklar neticesinde karşılayamayınca genç futbolcu tekrar Barselona’ya döndü. Todibo için Fenerbahçe devreye girdiği anlaşılmakta.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

75%

CENTİLMEN ADAM PUANI
75%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This