Sayfa Seç

reklâm

Galatasaray Kendi Evinde Yine Puan Kaybetti…

Galatasaray Kendi Evinde Yine Puan Kaybetti…Puan 88%Puan 88%
reklâm

Galatasaray Kendi Evinde Yine Puan Kaybetti…

Fenerbahçe’miz yine ezeli rakibi karşısında ve konuk olduğu Türktelekom Stadyumundaki mücadelesinde golsüz berabere kalarak Galatasaray’a kendi evinde puan kaybettiren 2020- 2021 sezonundaki ilk kulüp oldu.

Maç zaman zaman tempolu ve hatta kimi zaman da oyuncular açısından sert ve zorlu geçti. Her ne kadar topla oynama yüzdeleri ve paslaşma istatistikler bakımından Galatasaray üstün görünse de Fenerbahçe daha olgun ataklar yaparak Galatasaray’ı kendi sahasında zorladı. Hatta Galatasaray hücum oyuncularını o denli etkisizleştirdi ki Fatih hoca hücum organizasyonları için ilk değişimlerini bu bölgeden yaparak taktiksel farklılıklara gitmek istedi.

Geceye damga vuran ise sert ve mücadelesi ağır olan maçta gol sesi yükselmemesi oldu. Seyircisiz oynanan maçta takımımızın gösterdiği mücadele gerçekten olumlu idi. Zamanla birbirleri ile uyumlarının artması ve Erol Bulut’un taktiksel oyununun sahaya yansıması ile her şeyin daha güzel olacağının yansımaları görmekteyiz.

İlk derbi golsüz geçen ve yine Galatasaray’ın kazanamadan bitiği, Fenerbahçe taraftarının alışık olduğu bir netice ile sonlanmış oldu. Bir sonraki maç kendi evimizde ve inşallah seyircili oynanan bir mücadele olmasını diliyoruz.

Eminim ki Fatih hoca ve futbolcuları bu maçı korku ve endişe ile bekleyeceklerdir. Çünkü o zamana kadar Fenerbahçe’nin takımın oyun anlayışı ve futbolcuların birbirleri ile uyumu tam manası ile oturmuş olacak. İşte o zaman işler Galatasaray için hiç de bugünkü gibi olmayacak.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This