Sayfa Seç

reklâm

Futbolcularımızın Derbi Hakkındaki Düşünceleri…

Futbolcularımızın Derbi Hakkındaki Düşünceleri…Puan 96%Puan 96%
reklâm

Futbolcularımızın Derbi Hakkındaki Düşünceleri…

Galatasaray Fenerbahçe derbisinin ardından futbolcularımızdan derbi hakkındaki düşüncelerini yayıncı kuruluşa verdikleri demeçlerle dile getirdiler.

Maç sonunda yayıncı kuruluşun futbolcularımıza derbi hakkındaki açıklamaları için mikrofon uzatıldı. Futbolcularımızın düşünceleri şöyle oldu;

Enner Valencia;

“Çok önemli bir maç olduğunu biliyorduk. Çünkü bir derbiydi. Maçın bir anlamı vardı. Buraya gelip üç puanı alarak geri dönmek istiyorduk. Çok konsantre olmuştuk. İlk saniyeden son saniyeye kadar elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bu da saha içinde belli oldu. Maalesef buradan ödülümüzü aldığımızı söyleyemem.”

“Taraftarlar için kulübün önemini biliyoruz. Ligin de kulüp için önemini biliyoruz. O yüzden sürekli en iyimizi vermeye çalışıyoruz. Birlik olarak en iyi şekilde kendimizi sahada göstermek istiyoruz. Bunun farkındayız. Maç maç bakıyoruz. Gittikçe daha iyi olacağımıza inanıyorum.”

Marcel Tisserand;

“Başlangıç itibariyle takımla beraber oynadığım için çok mutluyum. Uzun zamandır bugünü, takımla beraber oynamayı bekliyordum. O gün, bugündü. Bugün kazanabilirdik, kazanabileceğimiz pozisyonlar vardı ama maalesef iki puanı kaybettik. Yine de ben takımın gösterdiği mücadeleden dolayı memnunum.” 

Luiz Gustavo;

 “Henüz şu ana kadar üç maç oynadık. Önümüzdeki çok maç var. Uzun bir yol bizleri bekliyor. Bütün oyuncular daha da gelişecektir. Bu sene çok fazla yeni oyuncu geldi. Yeni bir hocamız var. Yeni bir felsefe üzerinde çalışıyoruz. Hepimiz bu süreçte adapte olmaya çalışıyoruz. Hocamız ideal 11’i bulduğunda her şey daha kolay olacaktır. Bizim yapmamız gereken çok çalışmayı devam ettirmek.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

96%

CENTİLMEN ADAM PUANI
96%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This