Sayfa Seç

reklâm

FENERBAHÇE’NİN YARATTIĞI KORKU | Fenerbahçe – Denizlispor 1-0

FENERBAHÇE’NİN YARATTIĞI KORKU | Fenerbahçe – Denizlispor 1-0Puan 88%Puan 88%
reklâm

FENERBAHÇE’NİN YARATTIĞI KORKU | Fenerbahçe – Denizlispor 1-0

Fenerbahçe’miz Süper Lig mücadelesinde otuz ikinci haftasında kendi evinde Y. Denizlispor ile yaptığı mücadeleyi kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Zorlu bir lig mücadelesi sürecin de kimi zaman hakem kimi zaman da kendi hatalarımız sonucunda Fenerbahçe’miz gerçekten çok kayıplar verdi. Tüm bu tablo karşısında bazı taraftarların uzun yıllardan beri bekledikleri başarıların da gerçekleşmemesi sonucunda oluşan kötü psikolojik etkiler ile takımımız hakkında negatif düşünceler ile tavırlarını ortaya koydular. Elbette bu rakiplerimiz için birer avantaj sağladı. Hakem avantajlarını dile bile getirmek istemiyorum. Basından da takip ettiğim tüm anti fener yorumcuları da halen Fenerbahçe’mizin futbolunun iyi olmadığı yönünde ki algı operasyonlarının devam ettiğini görmekteyim.

Peki Erol Bulut gitti. Şimdi yeni teknik patron Emre Belözoğlu. Daha ilk maç ne bekliyorsunuz? Emre daha ilk haftadan yeni bir Barça mı ortaya çıkaracak? Ne yapacak? Yeni bir Real Madrid mi? Kalmış ligin bitmesine 10 hafta 9×90 dakika sonra lig bitecek ve yeni şampiyon belli olacak. İşte Galatasaray yıllardır gidip gelip teknik direktörlük yapan efsane hoca Fatih Terim oynattığı futbol ortada. Bence çok vasıfsız ve tutarsız bir futbol. Gerçek anlamda sorumsuzca kuralların hiçe sayıldığı son derece sert ve tüm futbolcuların hakemle kavgasını seyrettiğimiz yenildiğinde de rakip kulübeye saldıran teknik ekip ve hatta basına ağlayan bir sürü yönetici. Beşiktaş da görev yapan Sergen maç boyunca kollar sürekli iki yana açık futbolcularından daha çok saha içindeki hakeme talimatlar ve yakarışlar. Futbol bu mu?

Kesinlikle şunu kabul etmeliyiz ki Türkiye’de futbol oynanmıyor. Gerçekten oynanmıyor. Bu sene hiçbir takım başarılı değil. Hiç biri Avrupa’nın en iyi liglerinde oynasa hiç biri ligde kalamaz ve kesinlikle alt lige düşer.

Sonuç bu yıl ligin en az kötüsü olan kupayı kaldıracak. İnanın ki o da Fenerbahçe’miz. Bunu takımımız kötü diye dile getirmiyorum. Evet eskisine nazaran kötü olabilir ama inanın rakiplerinden oynadığı futbol asla kötü değil.

Denizli karşısında pek de iyi oynamamıza rağmen galip geldik. Keşke ikinci golde de Samata’nın şortuna milimetrik bir şekilde top sürtmeseydi 2nci golümüzü de verirlerdi ama bu da bir bahane oldu. İnanın Takımımız tüm bunlara rağmen şu an ikincilik durumunda olması bence büyük bir başarı ya da rakiplerimiz gerçekten çok kötü top oynuyor demek olmuyor mu? Ne dersiniz haklı değil miyim?

 Maç hakkında bir şey yazmak bir değerlendirme yapmama gerek bulmuyorum ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim korku dağları sardı. Rakiplerimiz artık daha stresli ve daha panik bir durumda sahaya çıkacaklar. Her şey tersine dönmeye başladı. Futbol oynanmıyor diye algı yapanlar diğer takımların futboluna baksınlar siz aldırış etmeyin sadece Fenerbahçe’mize tam destek ile hedefe odaklayın ki bizler için o kupayı müzemize getirsinler.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This