Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Trabzonspor – Fenerbahçe

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Trabzonspor – FenerbahçePuan 82%Puan 82%
reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Trabzonspor – Fenerbahçe

Trabzonspor Fenerbahçe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un açıklamaları şu şekilde oldu;

Maç Başlamadan Önce;

“Taktik bir savaş olacak. İki taraf da kazanmak isteyen taraf olacak ama inşallah kazanan taraf biz oluruz.’ demiştim. Oyunun geneline, gidişatına baktığımızda ilk yarıda yeterince gol pozisyonun girdik. 90 dakika içerisine baktığımızda 6 net pozisyonumuz var. Trabzonspor’un da 2-3 tane pozisyonu var. Aslında ilk yarı işi bitirmemiz gerekiyordu; en az 2-0’la içeri girmemiz gerekiyordu. Ama futbol. Bazı şansları değerlendiremiyorsunuz. İkinci yarı golü attıktan sonra biraz baskı yedik, takım biraz geri çekildi. Ama sonlara doğru yakaladığımız pozisyonlar vardı. 1-0 değil, hatta 2-0, 3-0 ikinci yarıda oyunu bitirebildik. Futbolcularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.”

Maçın Ardından Yapılan Açıklamalar;

Maç İçin Yapılan Hazırlıklar ve Maç Değerlendirmesi Hakkında;

“Her mağlubiyetten sonra doğal olarak moraller bozuk oluyor. Hele de şampiyonluk için oynuyorsanız… Sonuçta Fenerbahçe her maça galibiyet için sahaya çıkıyor. Maalesef mağlubiyetler oluyor, bu futbolun içinde var. Tabii futbolcularımızla bireysel görüşerek, toplantılar yaparak, moral vererek, yaptığımız hataları izleyerek… Az hata yaparak yakaladığımız pozisyonlardan birini iyi değerlendirip iyi mücadele göstererek maçı almayı başardık.”

Buradan En Çok Puanı Alan Şampiyonluğu Üstlenecek;

“Büyük takımlar şampiyonluğa oynuyorsa mağlubiyetten sonra moraller bozuk oluyor. Geçen haftada bizim de olduğu gibi. Fenerbahçe her maça galibiyet için çıkıyordur. Bu zaman zaman oluyor, zaman zaman olmuyor, puan kaybediyoruz. Bu, sezon sonuna kadar bu şekilde devam edecek. 14 tane lig maçı var. Her şeye açık. Buradan en çok puanı alan şampiyonluğu üstlenecek. İnşallah o taraf da biz oluruz.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

82%

CENTİLMEN ADAM PUANI
82%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This