Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | İ.H. Kontaspor – Fenerbahçe

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | İ.H. Kontaspor – FenerbahçePuan 88%Puan 88%
reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | İ.H. Kontaspor – Fenerbahçe

Fenerbahçe İ.H. Konyaspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un açıklamaları şu şekilde oldu;

Maç Hakkında;

“Maça istediğimiz gibi başladık. Baskıyla başlamak istiyorduk. Onu da futbolcularımız en iyi şekilde gerçekleştirdi, 2-0 öne geçtik. Başka pozisyonlarımız da vardı, 3-4 yapabilirdik. Ama ikinci yarı 2-0’ın rahatlığı diyelim, rakibe topu verip topun arkasına istediğimiz gibi geçemedik, baskıyı da iyi uygulayamadık. Kalemizde 3-4 tane pozisyon gördük, görmemiz gereken pozisyonlar bence. Topa sahip olup oyunu yönlendirmeye çalışıyorduk. Bunu ikinci yarıda istediğimiz gibi yapamadık. Ama yine de birkaç pozisyon bulduk, kalecinin hatasından birini değerlendirdik. Maçı 3-0 kazandığımız için mutluyuz.”

“Pelkas bugün iyi bir performans gösterdi. Sadece Pelkas değil, tüm futbolcularım iyi mücadele etti. İlk yarı çoğu futbolcum gerçekten çok iyi performans gösterdi. İkinci yarıda oyuna giren oyuncularım iyi katkı sağladı. Daha iyi olabilir mi? Evet, olabilir. Yaptığımız birkaç hata var, onları düzeltmemiz gerekiyor. Önümüzde 12 haftalık bir süreç var. Zor bir süreç. Ama bu zoru başarmak istiyoruz.”

Basın Toplantısı;

Zor Bir Deplasmanda Önemli Bir Üç Puan Aldık;

“Zor bir deplasmanda önemli bir üç puan aldık. İyi oynayarak, daha doğrusu ilk yarı iyi oynayarak attığımız iki gol, atabileceğimiz 3-4 gol vardı, değerlendiremedik. İkinci yarı 2-0’ın rahatlığı oldu biraz, rakibe topu bıraktık. Rakip oynadı. Kalemizde 3-4 pozisyon gördük, görmemiz gereken pozisyonlar. Bizim konsantre olmayışımızdan gerçekleşen pozisyonlar oldu. Bu zaman zaman büyük takımlarda maalesef oluyor. Ama ikinci yarıda yine iyi bir mücadele futbolcularımla ve kalecinin hatasından da olsa yakaladığımız üçüncü gol oldu. 3-0 kazandığımızdan dolayı mutluyuz.”

Beni Her Zaman Eleştirebilirler;

Beni her zaman eleştirebilirler. Eleştiriye açığız ama bel altı olduğu zaman sıkıntılar doğabilir. Futbolcularımı her zaman dedim, rahat bıraksınlar. Bizi eleştirsinler. Sonuçta takımın başında ben varsam, ben sorumluyum; oyundan ve skordan. Dediğim gibi beni herkes eleştirebilir. Eleştiriye açığız ama bel altı olduğunda zaman olay biraz farklı yöne doğru gidiyor”

Pelkas’ın Durumu;

“Pelkas bilincini kaybetmişti ama iyi haberi geldi. Şu an benim de bilgim bu kadar”

Aynı Futbolu Evimizde de Oynamaya Çalışıyoruz;

“Deplasmanda daha rahat oynuyoruz. Evimizde o rahatlığı maalesef göstermiyoruz. Nedenleri güzel, nedenini bizde düşünüyoruz. Üzerinde çalışıyoruz. Aynı futbolu evimizde de oynamaya çalışıyoruz. Zaman zaman oluyor, zaman zaman sıkıntı çekiyoruz. Hep birlikte üzerinde çalışıp bunu düzeltmeye çalışıyoruz. “

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This