Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Fenerbahçe – Ç. Rizespor

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Fenerbahçe – Ç. RizesporPuan 83%Puan 83%
reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Fenerbahçe – Ç. Rizespor

Fenerbahçe – Ç. Rizespor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un açıklamaları şu şekilde oldu;

Maç Hakkında;

Rize zor bir rakip tabii. Defans anlamında iyi durmaya çalıştılar biz ona karşılık verdik. 90 dakikaya baktığımızda oynayarak kazanılması gereken maç değil savaşarak kazanılması gereken bir maçtı. Bunu da bizim futbolcularımız bugün çok iyi yaptı. Nitekim yakaladığımız birkaç pozisyonun birini frikikten değerlendirdik. 3 puanı aldık, ondan dolayı çok mutluyuz. Onun dışında maç öncesine gelmek istiyorum; maç öncesinde flaşta konuştuğum cümleler merkezden, stüdyodan pek olumlu yansıtılmadı veya farklı yansıtıldı. O yüzden bu şekilde olduğu sürece zaten bizim tutumumuz Fenerbahçe olarak değişmeyecek. Bize olan yaklaşım yanlış bir şekilde devam ediyor, bu bizi memnun etmiyor. Ondan dolayı bizim tutumumuz kesinlikle bugüne kadar nasıl olduysa bundan sonra da aynı şekilde devam edecek, değişmediği sürece.

Biz Sadece Kendi Evimizde, Stadımızda Değil Deplasmanda da Kazanmak İstiyoruz;

Biz sadece kendi evimizde, stadımızda değil, deplasmanda da kazanmak istiyoruz. Aslında baktığınızda her maçı kazanmak istiyoruz; bu dostluk maçı olur, hazırlık maçı olur, lig maçı olur, kupa maçı olur… Fenerbahçe sahaya çıktığında her zaman maçı kazanmak için oynuyor. O yüzden evimizde kazandığımız için mutluyuz. İnşallah daha çok galibiyetleri kendi stadımızda yaşarız. Deplasmanda da öyle. Önümüzde 19 haftalık bir süreç var. Maksimum galibiyeti alıp sezon sonunda istediğimiz hedefe ulaşmak istiyoruz.”

Takıma Yeni Katılanlar Hakkında ki Değerlendirmeleri;

Attila Szalai ile ilgili söyleyeceklerim; kendisini iyi analiz ettik. Ben kendisini 1-2 maçta izlemiştim. Bizim milli maçta izlemiştim; zaten kalitesini o maçta belli etti. Sırbistan milli maçı olsun, İzlanda milli maçları olsun… Evet, takımımıza iyi uyum sağladı. Bunun nedenini sorarsanız, takım arkadaşları onu çok iyi bir şekilde karşıladı, ona yardımcı oluyorlar: Yeni gelen diğer arkadaşlar; Osayi olsun, Mesut olsun onlar da baktığımızda en kısa zamanda takım içerisinde yerlerini bulacaklar: Çünkü takımın karakteri, futbolcuların karakterleri çok düzgün ve gelen futbolcuları en iyi şekilde ağırlayıp yardımcı oluyorlar.

Pelkas’ın Sağlık Durumu İçin;

Pelkas’ın arka adelesinde hafif bir sertlik oldu o yüzden oyundan erken aldık. Kendisini riske atmadık ama şu an bir sorun gözükmüyor.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

83%

CENTİLMEN ADAM PUANI
83%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This