Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | F. Karagümrük – Fenerbahçe

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | F. Karagümrük – FenerbahçePuan 91%Puan 91%
reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | F. Karagümrük – Fenerbahçe

F. Karagümrük – Fenerbahçe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un açıklamaları şu şekilde oldu;

Maç Hakkında;

“Çok ayrı iki 45 dakika izledik. Ama tabii ikinci yarının nedenleri var. Nedeni, 3 gün önce oynadığımız kupa maçının 130 dakika sürmesi, takımın 145 km koşması, o maçta Ozan ve Sosa’dan birinin 13,5, birinin 14 km koşması. Mesut’un uzun zamandan beri kupa maçında 80 dakika oynaması… Orta saha üçlümüz bugün ikinci yarıda biraz yoruldu. Yorulduktan sonra da zaten rakip üzerimize gelmiş oldu, pozisyonlar yakaladı, biri de gol oldu. Biz aslında ilk yarıda yakaladığımız pozisyonları değerlendirmiş olsaydık ilk yarıda 2-0 öne geçip ikinci yarıda 1 gol atıp 3-0’la işimizi erkenden bitirmiş olurduk. Nitekim olmadı ama ikinci yarıda söylediğim gibi kupa maçının yorgunluğunun belirtileri vardı.”

Basın Toplantısında Erol Bulut’un Açıklamaları;

Çok Karakterli Futbolculara Sahibim…

“Bana yapılan yorumlardan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bir şey söylemek istiyorum bu da önemli benim için; burada tüm sorumluluk bana ait. Evet, takımımız zaman zaman belki güzel futbol oynamıyor. Sonuçları aldığımız maçlar oldu, iyi oynadığımız maçlar oldu ve iyi oynayacağımız maçlar da olacak. Doğal olarak 3 günde bir maç oynanıyor. Üst üste oynanan maçlar alışık olmadığımız bir durum. Nitekim sakatlıklar oluyor, o sakatlıklardan çok çektik, hala da çekiyoruz. Burada beni sevindiren taraf; çok karakterli futbolculara sahip oldum. Sahada her şeyini veren bir takım var, futbolcu grubu var. Ve bundan sonra da üzerine koyarak gideceğimizi düşünüyorum. Sakatlarımız geri döndüğünde daha farklı bir Fenerbahçe seyrettirmeyi umut ediyoruz. Luiz Gustavo olsun, İrfan olsun sakatlıkları 2 hafta sonra bizimle olacak gibi gözüküyor. Pelkas pazartesi günü bizimle olacak. Marcel zaten bugün döndü, oynadı ikinci yarıda. Novak’ın dizine ufak bir sakatlığı var. O da birkaç gün içinde bizimle olacak. Bu takım tam tekmil olduğunda herkese daha farklı futbol izleteceğimizi düşünüyorum.”

Bütün Sorumluluk Bana Ait…

“Beni herkes eleştirebilir. Sadece bel altı olmaması gerekiyor. Bu olduğunda zaten olaylar farklı yöne gider. O eleştirileri de aldım ama ben bugüne kadar hiç ağzımı açıp yorum yapmadım. Biz futbolcularımızla birlikte sahada cevabını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz ve veriyoruz da. O yüzden dediğim gibi karakterli futbolculara sahibim. Beni herkes eleştirebilir. Yanlış değişiklik yapmış olabilirim, ilk 11’i sahaya yanlış sürmüş olabilirim. Hiç sorun yok. Bütün sorumluluk bana ait. O yüzden futbolcularımızı lütfen rahat bıraksınlar. Onlar elinden gelen her şeyi yapıyorlar.”

Mesut Her An Topu İsteyen Ve Yönlendiren Bir Futbolcu…

“Mesut 10 aydır sahalardan uzak kaldı. Kupa maçında düşünmediğimiz dakikaların üzerine çıktı, 80 dakika top oynadı. İyi oynadığını düşünüyorum, elinden geleni yaptı. Bugün de oyun içinde olduğu sürece oyunun gidişatını değiştiren, her zaman topu isteyen, oyunu yönlendiren futbolcu oldu ilk yarıda. Tabii ikinci yarıda biraz yorgunluk olunca rakip biraz daha üzerimize gelmiş oldu. Ama genel performansından memnunum.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

91%

CENTİLMEN ADAM PUANI
91%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This