Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Beşiktaş – Fenerbahçe

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Beşiktaş – FenerbahçePuan 68%Puan 68%
reklâm

Erol Bulut’un Maç Sonu Açıklamaları | Beşiktaş – Fenerbahçe

Beşiktaş Fenerbahçe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un açıklamaları şu şekilde oldu;

Maç Hakkında;

“Maça baktığımızda güzel bir maç oldu. En azından ekran başında taraftarların izlediği iyi bir maç oldu. İki taraf da yeterince gol pozisyonları buldu. İlk yarıda biraz Beşiktaş topa sahip olup pozisyon buldu. Bizim de pozisyonlarımız vardı. İkinci yarı başladığında duran toptan yediğimiz erken bir gol; yemememiz gereken bir goldü. Ondan sonra zaten risk almamız gerekiyordu. O riski de aldık. Yeterince gol pozisyonuna da girdik, baskılı oynadık. Rakibi hataya zorladık. Sonlara doğru attığımız gol, ondan sonra yakaladığımız 2-3 tane net pozisyon var. Onları değerlendirmiş olsaydık bugün buradan galip gelerek ayrılabilirdik.”

Ligimize Baktığımızda En Çok Gol Pozisyonuna Giren Takımız;

“Son vuruşlarımıza daha iyi konsantre olmamız gerekiyor. Nitekim kaçırdığımız pozisyonlar var, önemli olan o pozisyonlara girebilmek. Onu başarabiliyoruz. Ligimize baktığımızda en çok gol pozisyonuna giren takımız. Değerlendirmede biraz sıkıntımız var. Her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışacağız. Önümüzde 10 haftalık bir süreç var. Ve sonuna kadar bu yarış devam edecek.”

“Buraya galibiyet almak için geldik, beraberlik için gelmedik. Onu da takım ikinci yarıda en iyi şekilde gösterdi.”

Biraz Son Vuruşlarda Biraz Eksiğiz;

“Takımımıza baktığımızda 20 futbolcumuz gol attı. Bu güzel bir şey. Ama tabii ki hücumdaki futbolcularımızdan daha fazlasını bekleyebiliriz. Bu tabii sezon başında aldığımızda, değerlendirdiğimizde doğru kişiler olduğunu düşündük. Biraz az olsa da futbolcularımız yine de o gol pozisyonlarına giriyor. Bu da önemli. Değerlendirmede biraz sorun yaşıyoruz. Önümüzdeki maçlarda inşallah bu daha iyiye gider. Biraz son vuruşlarda eksiğiz. Daha çok çalışmamız lazım. Demek ki son vuruşlarda futbolcularımız konsantre olamıyor. Konsantrasyon seviyesini en üst seviyeye çekmemiz gerekiyor. Çünkü uzun zaman kalmadı, 10 maç kaldı. O konuda harekete geçmemiz lazım.”

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

68%

CENTİLMEN ADAM PUANI
68%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This