Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut Yeni Teknik Patron

Erol Bulut Yeni Teknik PatronPuan 89%Puan 89%
reklâm

Erol Bulut Yeni Teknik Patron

Fenerbahçe bugün Teknik direktör olarak eski futbolcusu Erol Bulut ile anlaşıldığını duyurdu.

Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcularından Erol Bulut hakkında Fenerbahçe kulübünün yaptığı açıklama şöyle;

YUVANA HOŞ GELDİN EROL BULUT

25 yıl önce Çubuklu formamızı ilk kez giyen, tarihimizin en anlamlı ve unutulmaz şampiyonluklarından biri olan 1995/96 şampiyonluğumuzu getiren golün pasının sahibi olan Erol Bulut, Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü olarak camiamıza geri dönüyor. 


1995/99 yılları arasında 4 sezon boyunca Kulübümüze hizmet eden, formamızla çıktığı 136 maçta 11 gol atan ve Fenerbahçe hikayesinin ardından kariyerine başka takımlarda devam ederek futbolu bıraktıktan sonra Teknik Direktörlük kariyerine adım atan Erol Bulut, Çubuklu’ya Teknik Direktörümüz olarak yeniden merhaba diyor. 

Yuvana hoş geldin Erol Bulut. 

Fenerbahçe Ailesi olarak saha dışında camiamızın eşsiz desteği ve güveni, saha içerisinde yakalayacağımız birlik, beraberlik, takım ruhu ve mücadeleyle birlikte eşsiz zaferlere ve kupalara yürüyeceğimize inancımız tam. 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Bizde centilmenadam.com olarak yeni hocamıza olan güvenimiz gerek sportif başarılarının yönettiği takımlardaki referansları ve gerekse Fenerbahçeliliğinin sahalara yansıyan sportmenliği ve çalışma ahlakı ile tam olduğunu söylemek isteriz. Böylesine zor günlere aşina olan Fenerbahçe’mizin, bu zor günlerde taraftarlarımızla birlikte yönetimimize ve takımımıza tam destek olarak yeni başarılara koşacağımızdan şüphemiz yoktur.

Takımızın gururlarından bir değer olan yeni hocamız Erol Bulut’a hoş geldin diyoruz. Takımımız için en iyilerinin bir yumruk olduğunu görmekten de ayrıca mutluyuz.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

89%

CENTİLMEN ADAM PUANI
89%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This