Sayfa Seç

reklâm

Doğum Günün Kutlu Olsun Alex…

Doğum Günün Kutlu Olsun Alex…Puan 97%Puan 97%
reklâm

Doğum Günün Kutlu Olsun Alex…

Fenerbahçe’mizin unutulmaz futbolcusu, yıllarca gerek süper ligde, gerekse yurt dışında uluslararası arenalarda çubuklunun hakkını vererek mücadelesini yıllarca kusursuz yerine getiren büyük adam; nice mutlu yıllar sağlık ve mutluluklarla dopdolu geçsin.

Bir futbolcu düşünün, mücadelesini terinin son damlasına kadar sahaya yansıtan. Başarılı, yetenekli ve centilmen bir sporcu. O kadar ki sadece sizin değil tüm rakiplerinizin taraflı veya tarafsız, taraftar ve yöneticilere kadar her kesin sevgisini kazanacak kadar.

Sahada gösterdiği başarıların ve taktirlerin yanında da özel yaşamı ile de son derece örnek bir baba ve aile reisi olduğunu da ayrı bir yere koymak gerekli. Her zaman güler yüzüyle hatırlıyoruz onu. Sempatik asla gönül kırmayan ve sivri söylemlerden uzak duran ve vakur Alex.

Rakiplerini hiçbir zaman küçümsemedi. Her camiaya gösterilmesi gereken saygıyı hem sahada hem de röportajlarında dile getirdi.

Alex akıllı, çevik ve ahlaklı bir sporcuydu. İyi ki çubukluyu giyme şerefine erişti ve bizde böylesine değerli bir futbolcuyu kendi sahamızda seyrettik. Onunla üzüldük, onunla sevindik.

Seni unutmadık Alex. Biliyorum ve hissediyorum sende bizleri ve Fenerbahçe’yi unutmadın. Nasıl unutabilirsin ki yılların bu sahada çubuklu ile geçti. Belki de bir gün tekrar yollarımız kesişir. Kim bilir?

Mutlu yıllar seninle olsun Alex. NİCE YILLARA…

Centilmen adam

DERECELENDİRME

97%

CENTİLMEN ADAM PUANI
97%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This