Sayfa Seç

reklâm

Dimitrios Pelkas’dan Açıklama…

Dimitrios Pelkas’dan Açıklama…Puan 88%Puan 88%
reklâm

Dimitrios Pelkas’dan Açıklama…

Yeni Malatyaspor ile yapılan karşılaşmasında oyundan erken alındığı esnada ki gösterdiği reaksiyon ile dikkatleri çeken Yunan yıldız Dimitrios Pelkas Fenerbahçe TV’de konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Pelkas konu hakkında verdiği demeç;

“Evet, hoca ile bir diyaloğumuz oldu. O sırada 3-0 gerideydik. Kötü bir skordu. Dolayısıyla ben de skora sinirliydim. Hocalar, herkes skora sinirliydi. O anda çok özel bir şey konuşmadık. Bu tarz şeyler maçlarda olur. Önümüze bakmamız gerekiyor. Gerçekten o an hiçbir şey olmadı. Bizim için zor bir andı. Şimdi önümüze bakmamız lazım. Hazırlıklarımızı devam ettirip daha çok çalışmamız lazım ki galibiyetlere geri dönelim. Bir şey daha eklemek istiyorum. İki hafta önce Salah da oyundan çıkarken sinirliydi. Maç sonu Klopp şunu dedi: ‘Salah’ın oyundan çıkmasına sinirlenmesinden dolayı mutluyum. Eğer bir gün oyundan çıktığına sinirlenmezse aslında o zaman bu bir problemdir’ dedi. Sizin de dediğiniz gibi her oyuncu 90 dakika oynamak ister. Bunun için daha çok çalışıp, daha iyiye gitmeye çalışacağız’

Evet Pelkas son derece hırslı ve duygusal bir oyuncu. Her hırslı ve duygusal oyuncu gibi takımı özellikle gerideyken oyundan çıkarılmasına böyle tepkiler vermesini anlamak mümkün. Fakat bu Pelkas için kanımca geçerli değil. Zira Pelkas neredeyse her maçın 70nci dakikalarında oyundan alınmakta. Asıl tepkisinin bu olduğunun kanaati malum olsa da takımın birliği açısından yaptığı açıklama olumlu bulmak gerektiğini düşünüyorum.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

88%

CENTİLMEN ADAM PUANI
88%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This