Sayfa Seç

reklâm

Caner Erkin Fenerbahçe’de

Caner Erkin Fenerbahçe’dePuan 94%Puan 94%
reklâm

Caner Erkin Fenerbahçe’de

Nerede kalmıştık? Fenerbahçe’nin sol kanadı uçmaya hazırlanacak tıpkı eski günler gibi. Yuvana hoş geldin Caner Erkin.

Fenerbahçe resmî sitesinden eski futbolcumuz Caner Erkin ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardığını duyurdu. Fenerbahçe’nin açıklaması şöyle;

Kulübümüz, Caner Erkin ile 2+1 yıllık anlaşmaya varmıştır.
Formamızla iki şampiyonluk iki Türkiye Kupası başarıları yaşayan, UEFA Avrupa Ligi Yarı Finali’nde formamızı giyen Caner Erkin’e, yuvana yeniden hoş geldin diyor;
Büyük taraftarımızın limit tanımaz desteğiyle Sarı Lacivert formamız altında nice başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Caner Erkin Fenerbahçe TV’ye transferi ile ilgili duygularını taraftarlarla paylaştı;

“Çok enteresan duygular içerisindeyim. Çok heyecanlıyım. Camiama, en sevdiğim yere, çocukluk aşkıma döndüğüm için çok farklı duygular içerisindeyim ve çok mutluyum.”

EMRE AĞABEY’E VE BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM;

“Emre Ağabey ile konuştuk. Sonra Başkanımız ile devam eden bir süreçti. Zaten transferle ilgili hiçbir sıkıntı, hiçbir problem yoktu. Benim zaten Fenerbahçeli olduğumu herkes bilir. Bunu da söylememe gerek yok. Onun için çok basit bir transfer oldu. Ben de çok gelmek istiyordum. Emre Ağabey’e ve Başkanımıza çok teşekkür ederim. Beni ne kadar istediklerini, bana ne kadar değer verdiklerini gösterdikleri için çok sağ olsunlar. Ben de bu değere, camiamıza, taraftarımıza en iyi şekilde karşılık vereceğim.”

İNŞALLAH FUTBOLU FENERBAHÇE’DE BIRAKMAK İSTİYORUM;

“Fenerbahçe’ye olan bağım, Fenerbahçe’ye olan tutkum her zaman aynı şekilde devam etti. Profesyonel bir futbolcu olduğum için her oynadığım kulüpte, her camiaya karşı elimden gelen her şeyi vermeye çalıştım. Hem de çocukluk aşkım. O süreden beri gelen süreçte artık bütün her şeyimle inşallah futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istiyorum. Taraftarımıza da buradan sesleniyorum. Beni yine aynı Caner Erkin ve daha fazlasını veren, her şeyiyle kulübe hizmet eden bir Caner Erkin olarak görecekler. Bundan şüpheleri olmasın.”

HERKES BİZE GÜVENSİN. BİRLİK OLALIM. BÜTÜN CAMİA OLARAK ÇOK BÜYÜĞÜZ VE DAHA DA BÜYÜYELİM.

“Farklı bir süreçten geçiyoruz. Fenerbahçe camiası, bizler, futbolcular, yönetim, başkanımız farklı bir süreçten geçiyoruz. Ama çok büyük bir camiayız. Biz Fenerbahçe’yiz ve bunun üstesinden önümüzdeki sezondan itibaren geleceğimize inanıyorum. Herkes bize güvensin. Birlik olalım. Beraber olalım. Bütün camia olarak çok büyüğüz ve daha da büyüyelim.”

Fenerbahçe’yi tanıyan taraftarın sevdiği çok çalışkan ve bir o kadar hırslı futboluyla oynadığı kulüplerde ter döken Caner artık bizlerle İnancım o ki Bu yıl bir başka olacak. Bize bu heyecanı yaşattığı için teşekkürler başkan. Teşekkürler Emre ve transferde emeği geçen herkese.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

94%

CENTİLMEN ADAM PUANI
94%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This