Sayfa Seç

reklâm

BİR RÜYA DAHA GERÇEKLEŞTİ | MESUT ÖZİL…

BİR RÜYA DAHA GERÇEKLEŞTİ | MESUT ÖZİL…Puan 98%Puan 98%
reklâm

BİR RÜYA DAHA GERÇEKLEŞTİ | MESUT ÖZİL…

O bizi bizde onu çok istemiş ve bugünleri iple çekmiştik. Nasıl istemeyelim ki? Mesut Özil çocukluğundan beri koyu bir Fenerbahçe taraftarı. İçinde bu tutku ile dünyanın en büyük kulüplerinde futbol oynamış ve dünya kupası dahil olmak üzere en büyük kupaları kaldırmış bir dünya yıldızı. Ama gönlünde büyük bir arzu çubukluyu giymek var. Onun için tüm değerlerin üzerinde bir özlem bir hayal. O formayı giymek Fenerbahçe’yi yaşaya bilmek taraftarları ile birlikte bütünleşmek için çok şeyden vazgeçerek geldi Mesut Özil. Yüreği ile Fenerbahçe sevdası ile hoş geldin Mesut. Sen hayalini gerçekleştirirken bizimde sana olan hayallerimizi de gerçekleştirmiş oldun.

Tüm spor dünyası bu transfer ile çalkalanıyor. Daha dün gibi limit problemi var bırakın transfer yapmayı ellerindeki birçok yıldızı satmak zorunda kalacaklar dedikleri dün gibi aklımda. Şimdi ise yaptığı transferler ile Dünya gündemindeki yıldız kulübü haline gelen Fenerbahçe’miz için bu transferleri gerçekleştiren tüm yönetim ve çalışanlara gönülden teşekkürler.

Transfer görüşmeleri için dün Londra’dan kalkan özel uçakla İstanbul’a hareket eden Mesut Özil ve ailesi, Atatürk Havalimanı Özel Havacılık Terminali’ne saat 01:00 civarında indi. Ailesi ile birlikte geldiği görülen Yıldız futbolcunun yaşadığı heyecan her halinden görünüyordu.

Hava alanında verdiği ilk röportajında Mesut şunları dile getirdi;

“Çok heyecanlıyım. Ben her zaman Fenerbahçeliydim. Bir rüya benim için de gerçekleşiyor artık sadece Fenerbahçe için değil. O yüzden çok heyecanlıyım formayı giymeye. Takım arkadaşlarımla inşallah başarılı oluruz. İnşallah her şey güzel olacak. Hayırlısı olsun.” 

Taraftarlarımız için de; “Allah razı olsun onlardan. Her zaman destekliyorlar. Zaten Fenerbahçeli olarak ne kadar büyük camia olduğumuzu biliyoruz. Yine gösterdiler. Çok mutluyum. İnşallah onlara teşekkürlerimi sahada sunabilirim. Hayırlısı olsun.” Dedi.

Sportif teknik direktörümüz Emre Belözoğlu, Mesut Özil transferi hakkında yaptığı açıklamasında;

“Öncelikle ümit ederim hem Mesut için hem Fenerbahçe için çok hayırlı bir süreç olur. Hem kendisine hem ailesine memleketlerine, evlerine hoş geldiler diyorum. Mesut için söyleyecek çok fazla söz var ama benim söyleyebileceklerim bütün Fenerbahçe camiasının herhalde ortak düşünceleri olacak. Mesut’un çocukluk hayali, bütün Fenerbahçelilerin de rüyası inşallah gerçekleşecek diyorum. Allah izin verirse nice kupalar kazanacağımız seneler yaşarız beraberce. Mesut ülke futbolunun, dünya futbolunun görmüş olduğu en büyük yıldızlardan biri. İnşallah taraftarımız müsterih olsun. İyi, güçlü bir takımımız var. Mesut’un da gelmesiyle beraber inşallah çok güzel günler, çok büyük kupalar kazanacağız. Önümüzde 2-3 günlük süre var. Ondan sonra gerekli açıklamaları hep beraber yaparız.” dedi.

Türk futbolunun yükselişini kendisine ilke edenmiş Türkiye’nin en büyük kulübü olan Fenerbahçe’mizin Süper Lig’e dünya yıldızlarının transferleri ile marka olma yolunda yaptığı katkıların güzel bir örneğini bir kez daha yaşamış olduk.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

98%

CENTİLMEN ADAM PUANI
98%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This