Sayfa Seç

reklâm

Bir Ayrılık Daha Alper Potuk

Bir Ayrılık Daha Alper PotukPuan 71%Puan 71%
reklâm

Bir Ayrılık Daha Alper Potuk

Fenerbahçe, Erol Bulut önderliğinde yeni sezon için yapılanmasına tüm hızla devam etmekte. Yapılanma neticesinde Fenerbahçe Spor Kulübü, 30 haziran 2022’e kadar sözleşmesi devam etmekte olan Alper Potuk ile sözleşmelerini karşılıklı olarak feshedildi.

Fenerbahçe teknik heyetin ve yönetim kurulunun yeni takım yapılanmasındaki çalışmaları neticesinde kimi zaman bir transfer haberi kimi zamanda yeni sezonda kadroda düşünülmeyen futbolcuların ayrılık haberleri ile gündemler oluşmakta bugün de bir ayrılık haberi geldi.

Fenerbahçe Resmî Sitesinden yapılan açıklama;

2013 yılından itibaren formamızı giyen Futbol A Takımımızın oyuncusu Alper Potuk ile yollarımız ayrılmıştır. 30 Haziran 2022’ye kadar sözleşmesi devam eden oyuncumuzla görüşmeler neticesinde sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir.
 
Alper Potuk’a Kulübümüze geldiği günden bu yana takımımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar dileriz.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü

Alper Potuk için bu sonuç pek de sürpriz değil elbette. Yeni sezon için oluşturulan kadroda Erol Bulut’un düşünmediği isimlerden biri Alper Potuk zira geçtiğimiz sezonda da ilk onbirlere baktığımız zaman pek görev almadığını görmekteyiz.

Transferinden günümüze değin Alper Potuk’tan beklenen performans tam anlamıyla sağlayamadı Fenerbahçe yine de Alper Potuk son derece ahlaklı ve centilmen sporculuğunu Fenerbahçe adına sergiledi.

Alper potuk için iyi dileklerimizi ve futbol hayatında başarı ve şansın hep yanında olmasını diliyoruz.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

71%

CENTİLMEN ADAM PUANI
71%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This