Sayfa Seç

reklâm

Beşi Bir Yerde | Gençlerbirliği-Fenerbahçe 1-5

Beşi Bir Yerde | Gençlerbirliği-Fenerbahçe 1-5Puan 87%Puan 87%
reklâm

Beşi Bir Yerde | Gençlerbirliği-Fenerbahçe 1-5

Fenerbahçe’mizin Süper Lig mücadelesinde bu hafta Gençlerbirliği deplasmanında oynadığı futbol ile farkını her geçen gün arttırarak başarılı grafik çizmeye devam etmekte.

Deplasmanda rakip ağlara atılan toplam beş gol için Erol Bulut ve öğrencilerine beşi bir yerde taksak az olur. Öyle ki atılan gollerin hazırlanış ve sonlandırılış açısından gerçek bir görsel şov gibiydi. Akan oyun içerisinde gerek kanatlardan gelen organizasyonlar gerek göbekten yapılan ataklar son derece etkili ve güçlüydü. Duran toplardan bahsetmeye gerek yok bile.

Diego Perotti maçın yıldızıydı. Tecrübesini her geçen hafta lige ve takım arkadaşlarına alışarak sahaya yansıyan olumlu etkisi Fenerbahçe adına büyük kazanç olmaya başladığını söylememiz gerekli. Dimitrios Perotti ise hırsı, dinamik koşuları ve pasları sürekli skor üretmeye yönelik etkili ve takımı ateşleyici özelliği ile Fenerbahçelilerin yeni sevgilisi olmaya aday olacak gibi görünüyor. Gustavo artık Fenerbahçe’mizin orkestra şefi gibi. Takımı geriden ileriye doğru pasları, koşuları ve rakibe yaptığı müdahaleler ile sahanın her noktasından takımı yönlendirmekte.

Erol Bulut hocamızı ve öğrencilerini tebrik ediyoruz gerçekten takımız Gençlerbirliği maçına ve lige milli maç arasında iyi hazırlanmış ve motivasyonları üst seviyede olduğu görünmekte.

Sezon sonu şampiyonluğu için size güvenimiz tam çocuklar. Aynen devam durmak yok Atamızın dediği gibi daima ileriye. Zafer Fenerbahçe’mize ne güzel yakışacak.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

87%

CENTİLMEN ADAM PUANI
87%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This