Sayfa Seç

reklâm

FENERBAHÇE KEYİF VERİYOR

FENERBAHÇE KEYİF VERİYORPuan 79%Puan 79%
reklâm

Fenerbahçe Keyif Veriyor…

Fenerbahçe’miz The Land Of Legends Cup mücadelesinin ilk maçında keyif veren bir futbol sergileyerek 4-0 gibi net bir skor elde ederek final oynamaya hak kazandı.

Erol Bulut hocamızın ilk onbir olarak sahaya sürdüğü isimler Harun, Caner, Serdar, Sadık, Gökhan, Jailson, Gustavo, Deniz, Sinan Gümüş, Mame Thiam ve Frey ile maça başladı.

Yeni transferler ve eski kadrodaki futbolcuların sahadaki uyumarı ve mücadele ruhları takımın kısa sürede kaynaştığının göstergesi oldu. Fenerbahçe saha içi futbolu, sahaya yayılımı, hızlı ve etkili ataklar özellikle kanat organizasyonları ve hatta kimi zaman topa ve rakibe yapılan pres etkileyici olduğu kadar Antalyaspor için yıpratıcı oldu.

Özellikle Thiam’ın yıldızlaştığı ve 3 gol atıp bir de penaltı kazandırdığı maçta takım arkadaşlarının da Erol Bulutun taktiksel ve oyun anlayışlarının sahaya yansımasında son derece başarılı olduklarını söylemek gerekir.

Artık Fenerbahçe’nin ağır ve hantal görüntüsü, sürekli kendi sahası ve orta sahada boş alanlar yaratmak adına yapılan geri ve yan paslarla dolu sıkıcı bir yapının yerine, top ile ileri dönük hızlı ve etkili ataklarla daha diri bir takımın görüntüsü bizleri sevindirdi.

Maç sonu Erol Bulut takımı için yaptığı açıklamada;

“Hazırlık maçlarımızı göz önünde bulundurursak, güzel bir çıkışta olduğumuzu söyleyebilirim. 4-0 kazandık, güzel ama ufak eksikliklerimizi göz ardı etmememiz gerek. Daha iyi olmamız lazım. Başlangıcı yaptık, inşallah devamı gelir.”

Takımımızın kamp süresindeki çalışmaların olumlu sinyalleri bu turnuvada yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu hazırlık maçları, kamp dönemindeki takım çalışmaları ve özel turnuvalarda ki performansların etkileri Süper Lig’in ilk maçlarında toplanılacak puanlar açısından son derece olumlu olacağını düşünerek;

Fenerbahçe’nin ve teknik heyetin Erol Bulut yönetiminde iyi yolda ilerlediğini söylememiz gerekir.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

79%

CENTİLMEN ADAM PUANI
79%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This