Sayfa Seç

reklâm

Lemos Açıklaması Her An Gelebilir.

Lemos Açıklaması Her An Gelebilir.Puan 78%Puan 78%
reklâm

Lemos Açıklaması Her An Gelebilir.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda Fenerbahçe’mizin transfer atakları hızlı bir şekilde devam etmekte. Erol Bulut hocamızın daha önce basın mensupları ile stoper bölgesine takviye yapılacağı paylaşımının ardından önemli gelişmeler 24 saati geçmeden oluşmaya başladı.

Mauricio Lemos dün gece İstanbul’a geldi. Las Palmas forması giyen Uruguaylı stoper ile 4 yıllık bir anlaşma sağlanarak imzaların atılacağı söylenmekte. Çeşitli basın yayınlarında çıkan haberler doğrultusunda Fenerbahçe’nin Lemos için 3+1 yıllık anlaşmaya imza attıracağı dile getirilmekte.

Lemos 24 yaşında ve uzaktan son derece etkili şutlara sahip olduğu gibi etkili frikik atışları ile rakip takımları zorladığını söyleyebiliriz.

Mauricio Lemos, ilginç bir futbol kariyerine de sahip. O denli ki 2017 yılında  FC. Barcelona’nın kendisine yaptığı transfer teklifini reddederek yaptığı açıklama tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Lemos’un Barça teklifine cevaben;

“Her futbolcu Barcelona’da oynamak ister. Ancak gitseydim yedek oturacaktım. Bu yüzden Barcelona’ya gitmedim. Çünkü yedek oturarak hiçbir şekilde gelişemem.”

Lemos oyun karakter itibari ile Fenerbahçe’mizin zamanındaki renkli stoper Lugano’yu andırdığı söylenmekte. Karakterli, yetenekli hücuma katkı sağlayabilecek henüz 24 yaşında genç bir yetenek Mauricio Lemos için Fenerbahçe bugün her an resmî açıklamayı yapması beklenmekte.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

78%

CENTİLMEN ADAM PUANI
78%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This