Sayfa Seç

reklâm

Erol Bulut’un Basın Toplantısı

Erol Bulut’un Basın ToplantısıPuan 78%Puan 78%
reklâm

Erol Bulut’un Basın Toplantısı

Fenerbahçe’nin yeni hocası Erol Bulut Topuk Yaylası Kampında basın mensupları ile bir araya geldi ve Fenerbahçe için önemli açıklamalarda bulundu.

Bilindiği üzere Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası kampı önümüzdeki sezonun hazırlıkları açısından son derece yoğun bir tempoda devam etmekte. Günlük antrenmanlar fiziksel ve taktiksel çalışmalar takıma yeni dahil olan futbolcularla birlikte Erol Bulut ve teknik heyetin önderliğinde sürmekte.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut dün basın mensupları ile samimi bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Takımı adına gelecek için önemli açıklamalarda geldi genç hocadan.

Fenerbahçe’nin gelecek sezon şampiyonluk dışındaki elde edeceği derecenin kendisi adına başarısızlık olacağını ifade eden Erol Bulut;

Gelecek Sezon Şampiyonlar Liginde Mücadele Edeceğiz;

“ikincilik ya da üçüncülük benim için başarısızlıktır. Fenerbahçe’nin Avrupa’da olmaması her zaman negatif bir sonuçtur. İnşallah seneye Fenerbahçe’nin hak ettiği yerde Şampiyonlar Liginde olacağız.”

Yeni Sezonun başlanmasına kısa bir süre olduğunu vurgulayan Erol Bulut, çalışmalarını kısa zamana sıkıştırarak yoğun tempo ile devam ettiklerini ve futbolcuların bu yoğun, ağır tempoya alışarak sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini vurguladı.

Çalışmalarının doğrultusunda birkaç ayrı planlarının olduğunu ve bunları denediklerini ifade eden Erol Bulut;

Mutlaka Stoper Takviyesi Yapılacak;

“Elimizde 3 stoper bulunuyor ve Sadık Çiftpınar’ın uzun süreli bir sakatlıktan çıktı. Şu anda Serdar, Zanka üzerinde duruyoruz. Sadık zamanla eski performansını yakalayacak. Çapraz bağ sakatlığından çıkmak kolay değil, Bunu zamanında ben de yaşadım. Üç stoper üzerinden gitmek gerekiyor çünkü başka yok ama stoperler kısa zamanda alınacak” dedi.

Kurmak İstediği Sistem Hakkında da açıklamalarda bulunan Erol Bulut;

“Bir sistem oturtmak istiyoruz, şu anda deniyoruz. Takıma uygun olan sistemi üzerinde gidiyoruz. İstanbulspor karşısında ‪4-2-3-1, dün ise 3-5-2 oynadık. Oynatmayı düşündüğüm sistem ‪4-2-3-1 ve 4-3-3. Futbolcular bu değişimde reaksiyonu hemen gösteremeyebilir. Kısa zamanda en iyisini bulmaya çalışıyoruz. Gelecek transferlerden sonra her şeyi bir daha çalışmak gerekecek. Futbolda maç esnasında 5-10 metre kaydığında sistemler değişiyor. Önemli olan sizin futbolculardan ne istediğiniz.”

Erol hocamızın, basına yaptığı Emre Belözoğlu hakkında yaptığı açıklamada ise;

“Futbolculuğunu konuşmamıza gerek yok. Futbolculuğu dışında müthiş bir karakter. İkimiz arasında anlaşma konusunda hiçbir sorun yok. Yeni görevinde yaptıkları ortada. Gerçekten çok uğraşıyor, onun için de yeni bir sayfa. Adım adım gitmesi gerekiyor. Şu an Emre işini çok iyi şekilde götürüyor.”

Erol hocamızın, yaptığı açıklamalar takım adına bana bıraktığı izlenim teknik heyetin gerek Fenerbahçe yönetimi ile ve gerekse futbolcular ile son derece olumlu çalışmaların verimli bir şekilde devam ettiği yönünde. Kampın Fenerbahçe açısından olumlu sonuçlarının ilerideki maçlarına da yansıyacağını umuyorum. Ayrıca Emre Belözoğlu ve Erol Bulutun uyumlu çalışmaları da takıma artı bir enerji katacağı da muhakkak.

Centilmen Adam

DERECELENDİRME

78%

CENTİLMEN ADAM PUANI
78%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This