Sayfa Seç

reklâm

José Sosa Artık Fenerbahçeli

José Sosa Artık FenerbahçeliPuan 89%Puan 89%
reklâm

José Sosa Artık Fenerbahçeli

Sizlere daha önce José Sosa için Fenerbahçe’miz ile yapacağı transferin çok yakın olduğunu iletmiştik. Hatırlayacağınız üzere transfer açıklamasının kulübümüzün duyurusundan hemen sonra bilgileri paylaşacağımızı da iletmiştik. Evet artık José Sosa Fenerbahçeli.

Dün gece saatlerinde José Sosa ile yapılan transferi Fenerbahçe resmî sitesinden taraftarlarına duyurdu. Yapılan açıklama;

JOSE SOSA FENERBAHÇEMİZDE

Kulübümüz, Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren Arjantinli orta saha oyuncusu Jose Ernesto Sosa ile anlaşma sağlamıştır.
 
Önümüzdeki 2 yıl boyunca formamızı gururla taşıyacak olan Jose Sosa’yla imzalanan sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor; futbolcumuza Çubuklu ile nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Transfer ataklarını yoğun bir tempoda sürdüren Fenerbahçe Jose Sosa ile 2 yıllık sözleşme yaparak tecrübeli orta saha oyuncusunu renklerine bağlamış oldu. José Sosa Süper Ligi çok iyi bilen oyun kurgusunu ve takım oyunundaki etkinliğini sahaya yansıtan kuvvetli bir maestro.

Gerçekten çok olumlu ve nokta transferlerine birini daha ekleyan Fenerbahçe henüz lig başlamadan her zamanki gibi kendinden bahsettirmeye ve hatta parmak ısıttırmaya devam etmekte.

Bizde José Sosa’ya hoş geldin diyoruz. Kendisinin ve başarılarının Fenerbahçe forması altında daha etkin ve ses getirmesi dileklerimizi iletiyoruz.

Centilmen adam

DERECELENDİRME

89%

CENTİLMEN ADAM PUANI
89%
reklâm

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNERİLEN HABER SİTESİ

VİDEOLAR

Yükleniyor...

SANAT ESİNTİSİ

SPORCULAR

KULVARLAR

SON MAÇ RAPORLARI

Bizleri Takip Edin

Share This